Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Körülbelül mennyi idő alatt...

Körülbelül mennyi idő alatt lesz látható a változás?

Figyelt kérdés
Nemrég elkezdtem edzeni, de arra lennék kíváncsi, hogy körülbelül mennyi idő alatt várható a változás a fenekemen. Nem várok csodákat, de azért kíváncsi lennék. Elég hamar épül a lábamon az izom, viszont a fenekemen nem tudom. Eddig elég nagy és kerek is volt, viszont lefogytam kicsit és így nem olyan, mert hát már nincs ott annyi zsír, de szeretnék mindenképp a mostaninál nagyobbat (így sem vagyok deszka, de úgy jobban érezném magam a bőrömben). Nem végzek nagyon durva edzéseket még, mert kezdő vagyok, de lassan haladva azt is elkezdem.

2020. jún. 23. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre nem lehet mit mondani, mivel nem tudjuk, hogy

- milyen idős vagy

- mennyit edzel

- mennyit és hogyan táplálkozol

2020. jún. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%
5 honap, 2 het, 3 nap mulva
2020. jún. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

15 éves, hát Alexis Ren fenék edzésével keztem, mert nem tudtam, hogy hogyan kezdjem. Már kisebb súlyt (pl. 1,5-2 literes vizet használok), viszont múltkor (más ok miatt) becsípődött egy idegszál a derekamnál és edzettem vele, jobban fájt szóval most egy hete nem edzettem, de holnap újra fogok, meglátom mi lesz.

Az étkezésem az olyan, hogy nem igazán eszek már édességeket, sem gyorskaját. A kenyeret nem kerülöm, de napi összesen 2 szelettel elvagyok. Olajas dolgokat eszem, sót nagyon keveset. A cukrot kerülöm, de nem tiltom el magam minden cukros ételtől.

2020. jún. 28. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!