Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valami otthoni edzésterv?...

Valami otthoni edzésterv? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az van, hogy 18 éves vagyok és nagyon nagyon vékony (165cm/47 kg) annyit eszek mint az állat, de smmi eredménye azt tanácsolták ha hízni akarok akkor kezdjek el gyúrni, de nincs időm konditerembe járni úgyhogy csak otthon tudok gyúrni és csak egy egykezes súlyzóm van. Tudnátok gyakorlatokat ajánlani meg hogy miből mennyit milyen bontásban, meg ilyenek. Előre is köszönöm a segítségeteket. 18/F
2010. aug. 1. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:

ha sokat guglizol, es vert izzadsz megtalalod a megfelelo oldalakat :))


pl: www(pont)builder(pont)hu


ott talasz etkezesi tanacsokat is.

2010. aug. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

könyveket ajánlok inkább:

Pavel Tsatsouline: a meztelen harcos

Paul Wade: convict conditioning (ez utóbbi angol)


a saját testtel végzett magasszintű edzésről szól.


Gyakorlatok: guggolás, fekvőtámasz, húzódkodás

2010. aug. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem meg az a legegyszerűbb, hogy magadat ismervén összeraksz magadnak egyet. Annyi a lényeg, hogy lassan és szabályosan csinálj mindent. Én arra alapozok, hogy mindig amennyit tudok, fekvőtámasz, hátizom-gyakorlat, hasizom, meg nekem is van egykezes súlyzók, és a legegyszerűbb vele fel-le felváltva emelgetni, meg esetleg a földre vagy fekvő padra fekszel, (az utóbbit jobban ajánlom, mert kényelmesebb és könnyebb is vele edzeni) és a súlyzókkal a kezedben széttárod a karjaid majd végig nyújtva tartod és majdnem összezárod a kezed, ezzel mellre gyúrhatsz valamilyen szinten. Egyébként annyira nem vagy vékony. Én 15 leszek holnap, 183 cm és 63 kg vagyok. Nekem azért kell ilyesmit csinálnom mert egy másfél éve még csak 160 cm voltam és mivel hirtelen nőttem igencsak nagyot nem nagyon bírta a hátam és egy kicsit ferde a tartásom, ami még nem feltűnő de az a k*cs*g iskolaorvosnak 2 perc tapogatás után csak feltűnt, hogy rohadjon meg :D Sőt, azt mondta, ha nem szedek össze egy kis fizikumot a szeptemberi vizsgálatig akkor beírat gyógytornára a szemétláda :D na de mindegy, remélem segítettem. Üdv!
2010. aug. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Heti 3x; hétfő, szerda, péntek.

-guggolás 4*8

-fekvőtámasz 4*5 (hetente 1-2vel növeld)

-koncentrélt bicepsz 4*10 ha kisebb súlyzód van, ha nagyobb 4*5

-koncentrált tricepsz 3*8 v 3*3

-felülés/hasprés 4*10

Hetente növelheted a súlyt v ismétlést, elotte futhatsz egyet lent, de ne sokat; ha nem ismersz vmit nézd meg. Emellett ha eszel hízni is fogsz idővel.

www.bodibuilder.hu

2010. aug. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Emellett húzódzkodhatsz is.
2010. aug. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 3. 23:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Először is tisztáznod kéne, hogy ez alatt mit értesz?: "annyit eszek mint az állat" - ez most 1kg chips, párizsi meg zsömle akkor rossz úton haladsz!!! Ha 1kg csirkéről beszélsz(+rizs, megfelelően kiszámolva) akkor más a helyzet :)

Azt irod, hogy csak otthon tudsz edzeni. Azt javaslom neked, hogy állitsd össze a kajádat és kezd el a "CrossFit" edzésformát! Youtubon keress rá! Ott elég sok edzésprogram van.

2010. aug. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!