Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés után hány gramm fehérjét...

Edzés után hány gramm fehérjét szedjek?

Figyelt kérdés
82kg vagyok (van rajtam egy kevés felesleg). 8 hónapja kondizok.
2010. júl. 31. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
És még mindig nem tudod? =D
2010. júl. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amúgy pedig szálkásítasz vagy tömegnövelsz?
2010. júl. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
16%
Párom is edz, ő a nyers felvert tojásra esküszik, természetes fehérje, nem sz"r bogyó, amibe ki tudja mi van. 5 tojást keverj össze egyenletes sárgára, és idd meg lassan. ha nem bírod lenyelni, igyál minden korty után ásványvizet. Ne egyszerre hajtsd fel, 10 perc alatt iszogasd meg.
2010. júl. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor a párodnak ennyi esze van.


"meg sem tudod emészteni rendesen, van benne egy avidin nevű enzim ami ezt gátolja, és ami a főzés során bomlik le"


forrás:body.builder


A fehérjét egész napra kell szétosztani.Tömegelés alatt kb1,5-2 /tskg fehérje kell 1 nap.edzés után egyszerű ch kell először és csak utána fehérje.Vidd be tápkiegből vagy csirkéből

2010. júl. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát most tömeget növelek. és eddig csak tömegnövelőt szedtem most akarok venni fehérjét ezért nem tudom hogy mennyi lenne az ideális.
2010. júl. 31. 13:39
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
A párod ha a belét kifossa a szalmonellától akkor legalább tudni fogod hogy a tökéletes fehérjeforrás az oka:D 1
2010. júl. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
biztos vmi filmből vette az ötletet,és akkor már azthitte,hogy okos:D mibe is volt ilyen? a rockiba?:D
2010. júl. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is pont akartam írni hogy a Rocky 1 helyett inkább utána kéne olvasni a dolgoknak
2010. júl. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

25-35 g fehérje ajánlatos... amúgy meg ha tömeget növelsz egyszerűbb, ha tömegnövelőt veszel.


Mi is ez? Fehérje és szénhidrát kombinációja plusz vitaminok, ásványi anyagok stb.

Minden benne van, ami edzés után kell...erre lettek kitalálva. Én a Scitec kiegészítőit ajánlom. Pl. Jumbo, Volumass35. De ha a hazai tákpieg gyártókat támogatnád, akkor vegyél MHN Whey Gainer 35-t. Összetételben ugyanaz, mint a Volumass35, de magyar és olcsóbb.:-))


Ha pedig semmiképp nem szednél kiegészítőt, akkor csirke+rizs a nyerő edzés utánra. Egy adag fedezi a szükséges szénhidrát+fehérje mennyiséget.

2010. aug. 3. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!