Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet formas, kerek...

Hogyan lehet formas, kerek fenekem?

Figyelt kérdés

Nagyon lapos vagyok. 18 eves lany, 165cm magas es 45kg .

Nagyon sokat eszem, zsirosabb etelektol az egeszsegesebbekig, megsem fogyok 1 kilot se es nem is hizok 1 kgt se.


Az lenne a kerdesem, hogy hogyan lehetne igy formasabb, esetleg nagyobb? Milyen edzest kellene csinalnom?


Koszonom elore is a valaszokat !☺️


2020. máj. 31. 12:50
 1/6 A kérdező kommentje:
*formasabb, esetleg nagyobb fenekem......
2020. máj. 31. 12:53
 2/6 A kérdező kommentje:
Hizni is szeretnek, jo lenne ha a combom is kicsit vastag lenne mert olyanok, mint 2 hurkapalcika .....
2020. máj. 31. 12:54
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Szia!


Itt es az itt belinkeltek talalhatsz valaszt:


https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek_..


Btw rengetegszer feltettek ezt a kerdest kb 10x valaszoltam mar meg csak en csak a keves valaszuakat v valasz nelkulieket.


Genetika leszögezem annyi van benne, hogy milyen az alakod. Vekony palcikas, amit irtal elv, vagy szeles vallu szelescsipoju hizekonyabb.


Nem zsirt kell enni, hanem szénhidrátot es feherjet.

Tobb kaloriat kell bevinned napi szinten mint amennyit elegetsz, ennyu a trukk. Azon kivul labedzes.

Kardio soha mert izmot eget.

Ha szep akarsz lenni izombol novessz segget ne zsírból. Kell ra kis zsir is, tomegeles alatt majd megy is ra.

A te magassagoddal meg legalabb 5 maximum 10 kgt hiznod kell es popec lesz. :)


23/F

2020. jún. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja es ha kell meg segitseg irj ram privatban nyugodtan es akkor beszelhetunk mas platformon reszletesen dietarol, edzesrol akar sajat testsullyal, akar kondiban, akar sportagakat illetoen.
2020. jún. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm !:)
2020. jún. 2. 07:01
 6/6 A kérdező kommentje:

Egyebkent nagyon sok banánt is megettem nagyon sok ideig. Tenyleg, rengeteget ettem, mivel a kedvenc gyumolcsom.


Olvastam, hogy abban is nagyon sok a szenhidrat, de hiaba ettem naponta 6ot megsem jott fel semmi.

2020. jún. 2. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!