Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tornagyakorlattal...

Milyen tornagyakorlattal tudnám megerősíteni a térdemet?

Figyelt kérdés

Az orvosom azt mondta, azért fáj olyan gyakran a térdem, mert gyenge (örököltem-.-) és hogy erősítsem különböző tornagyakorlatokkal. Mondanátok ilyeneket?

15/L


2010. júl. 30. 12:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Gugolás tarkóra tett kézzel.



Bemelegítésnek csinálj 15 öt aztán várj és igyál.



20 perc mulva csinálj 25 ös részletekben 100 at


ha már nagyon jól megy akkor 50 es részletekben 100 at


hamár mégjobban akkor meg egybe 100 at aztán emelheted.

2010. júl. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
sztem marhaság hogya gugolás tönkreteszi, én már régóta gugolok kb 6 éve és semmi baja a térdeimnek, az izületnek az a jó ha mozgatva van, ha nincs mozgatva az nem jó..
2010. júl. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
23.26-nak: nekem ettôl fájni szokott.
2010. júl. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Már hogyen lehetne ersítenia térdet, pontosan hogy lehet, az egész izuleti tokot a szalagokkal együtt, erre jó a gugolás, de ha megkérded a tornatanárod az is megmondja!


Mellesleg az evezőgép is a térdet edzi az is olyan mintha gugolnál csak az kiméli a gerinced.

2010. júl. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Guggolás néven az általános iskolai guggolást ismertem, amikor mindenki összevissza és túl gyorsan csinálja.

De nem úgy van, hogyha a térd a lábfej vonala elé kerül, akkor már a térdet éri a terhelés, és nem tesz jót neki?

2010. aug. 1. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!