Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az baj, hogy minden nap futok...

Az baj, hogy minden nap futok legalább 10 kilométert?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problémám, hogy egyszerűen képtelen vagyok megülni egy helyben, ha nem futok legalább napi tíz kilométert. :D

Mindenhol azt hallgatom, hogy "Jajj, pihenőnapot kell tartani! " , de én azt nem bírnám ki.

Ha nem megyek futni, egész nap olyan ideges vagyok, hogy legszívesebben csak kiabálnék meg csapkodnék, ráadásul a stressztől folyamatosan zabálok, ha meg futok, "normális" vagyok. :D

Még így is betegesen sok az energiám, de fényévekkel jobb, mintha nem futnék.

Meg hát valamivel én is el kell, hogy szórakozzak... XD


A szüleim meg már el akarnak tiltani a futástól, mondván, hogy "sportfüggő" vagyok... :(


Mást sportolni nem szeretnék, csak a futás tud megnyugtatni engem és csak ebben a sportban vagyok jó.


Szerintetek ez baj?

Ha igen, akkor mivel fáraszthatnám le magam, hogy ne akarjak folyamatosan futni?

És miért van ennyire sok energiám? :(


Egyébként nem vagyok hiperaktív, azt már vizsgálták rajtam.


Köszönöm a válaszaitokat!



2020. ápr. 25. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj.
2020. ápr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :DDD
2020. ápr. 25. 16:56
 3/7 anonim válasza:
91%
Gondolom mert még tini vagy és tele vagy energiával. Majd elmúlik.
2020. ápr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Ez a pihenőnap dolog ez a gyúrós csávók mániája. Azt hiszik mindenhez értenek aztán beledumálnak az állóképességi sportolók dolgába, pedig nem kéne.
2020. ápr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ne minden nap ugyan úgy, ugyan annyit fuss. Variáld! Legyen hosszú lassú (lassabb) 15-20+km, aztán csinálj intervalt, 10*800m, stb.
2020. ápr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül kell pihenőnap, amennyiben nem mutatkoznak túledzettség jelei, ez így teljesen rendben van.
2020. ápr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszaitokat! :)
2020. ápr. 26. 00:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!