Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az baj ha minden nap edzek hasra?

Az baj ha minden nap edzek hasra?

Figyelt kérdés
Nem kell a hasizomnak is pihenőnap, mint pl. a bicepsznek, mellnek, stb.?
2010. júl. 27. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.A hasadra minden nap edzhetsz
2010. júl. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 clint ***** válasza:

nem.

Tegnap is ugyanez volt a válasz, ma is, és holnap is.

2010. júl. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy nem. De viszont az nem vágom, hogy egy izomcsoportnak kb egy hét kell a regenerálódáshoz (hát, láb), értelem szerűen a kisebb izomcsoportoknak (mell, bicepsz) kevesebb. Ez a hasra nem vonatkozik?
2010. júl. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 clint ***** válasza:
nem, mert a hasnak formálódni nem pedig nőni kell.
2010. júl. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs hogy írok de ez engem is érdekelt! hát ez érdekes hogy neki nem kell pihenő!
2010. júl. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
azt olvastam, hogy akár minden nap lehet hasazni. ennek ellenére szerintem ha minden másnap keményen megedzed minden részét akkor az is elég. szerintem
2010. júl. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
egyáltalán nem. én pár hónapja csinálom. minden este amikor csak tudom megcsinálok min. 60 felülést. de általában 100 felülést szoktam csinálni. Mivel én nem voltam se kövér,se csont sovány, így kis idő alatt sikerült kidolgoznom a felső 4 kockát. :)
2010. júl. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!