Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyúrósok, pozitívan csalódtam?!

Gyúrósok, pozitívan csalódtam?!

Figyelt kérdés
ma voltam először kondiba és bevallom, kicsit tartottam tőle egy kicsit, hogy mégis milyen lesz ott. most utólag nagyon tetszett, családias volt a légkör. ez a másfél óra is nagyon hamar elrepült.
2010. júl. 27. 17:45
 1/5 anonim válasza:
ok
2010. júl. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 clint ***** válasza:

? most tőlünk kérded, hogy mit érzel???

Mire számítottál, hogy kikergetnek?:D

2010. júl. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
először én is be voltam szarva hogy majd a sok nagydarab kigyúrt állat méregetni fog.Aztán semmi nem volt.Dumáltunk segítettek hogyan kell helyesen csinálni a gyakorlatokat stb.Persze nem mindenhol ilyen de szerencsére a legtöbb helyre normális emberek járnak
2010. júl. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Jézusom, nem tudom miért hiszik ezt az emberek.


1. Gondoljatok abba bele, hogy ő is elkezte és kis ember volt aztán edzett , és pár év után nagy darabb lett( jobb esetbe ha ő is a tiszták közé tartozik), de a személyisége megmarad.



2. Parasztok mindig és minenhol vannak és lesznek is, nem vagyunk egyformák alkalmazkodni kell emberek. :-)

2010. júl. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Má nem azé de ezt miért kellet kiírni? Hogy hogy nem azt "kérdezted" hogy

Emberek, megjött?!

Már régóta vártam rá és végre itt van! Megjött a 2 pár cipőm!

2010. júl. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!