Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pozitívan csalódtam a Citroen...

Pozitívan csalódtam a Citroen C5-ben, van még valaki így?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam az új C5 (2.0 HDi) tesztvezetésén és meg kell mondanom pozitív csalódás volt, 7,5 millás változattal mentem és kifogástalan. Utáltam a francia autókat, de a véleményem megváltozott, persze csak a 2 évesnél fiatalabbakra vonatkozólag.
2010. nov. 28. 15:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%
és mégis mi értelme van ennek a kérdésnek?
2010. nov. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
én is
2010. nov. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
annyi az értelme, hogy van-e még valaki úgy mint én, hogy utálta a francia kocsikat és megváltozott a véleménye
2010. nov. 28. 15:15
 4/17 anonim ***** válasza:
Én DS3asban ültem és az is eléggé meggyőzött:)
2010. nov. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
:D én a DS3-at most kedden fogom kipróbálni :D, aztán majd még a C6-ot akarom
2010. nov. 28. 15:19
 6/17 anonim ***** válasza:
Minden új kocsi jó az hogy mennyire megbízható az idő dönti el. Azok akik utálják a francia kocsikat nem azért utálják mert francia hanem mert elég sűrűn hibásodnak meg.
2010. nov. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
hát azért azt megkérdőjelezném, hogy minden új kocsi jó, mert volt már olyanra is példa, hogy igen unalmas volt, semmi nem fogott meg a kocsiban és még a vezetési élmény is 0 volt
2010. nov. 28. 15:28
 8/17 anonim ***** válasza:
48%
Hát nekem Bugatti Veyronom van, és mikor vezettem ismerősöm Citroen C5-ét, csak ennyit mondtam: "Mi ez a szar?"
2010. nov. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%

utolsó


de sok pénzed van hogy a világ egyik legdrágább autója áll a garázsodba.lol xD !!!!!!!

Kelj fel az álmodból csipkerózsika és menj egy kört a Trabantoddal xD

2010. nov. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Egy tesztvezetés alkalmával nem hiszem, hogy komoly vélemény alakulhatna ki az adott kocsiról, akik utálják az adott márkát, vagy típust, általában sok éves tapasztalattal mondják.

A tesztvezetésnek amúgy se látom értelmét, oda valószínűleg nagy részt csak ilyen önjelölt tesztpilóták járnak, mint te.


Ez amúgy se kérdés volt, hanem felvágásnak szántad, hogy végre vezettél egy 7,5 millás kocsit, húúúúúúúúú

A kérdőívre beírod, hogy nem sokára autót akarsz vásárolni, és mindjárt örülnek neked...


Az lenne az érdekes, ha nem lenne hibátlan egy ilyen autó új korában, amúgy miért utáltad a francia autókat?

2010. nov. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!