Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék grid girl a...

Hogyan lehetnék grid girl a formula 1-en?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy hol tudok jelentkezni, ilyenek.

Jövőre szeretném megpróbálni, mit veszthetek?:P

Esetleg ha meg tudná mondani valaki, hogy mit kell teljesíteni, mi kell hozzá, hogy kiválasszanak, ha van, akkor tapasztalat:P

Köszönöm szépen előre is:)

És tudom, hogy gúgli a barátom, de talán így jobb infókat szerezhetek:P


2010. júl. 27. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Kezdj el szépségversenyeken indulni, ott megtalálnak majd az ilyen ajánlatok. a GG-k többsége szépségversenyző. Ha meg nem kapsz ajánlatot, akkor nem vagy grid girlnek való.
2010. júl. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Közben egyik ismerősömtől hallottam olyanról, hogy válogató van, gokartozni, angol tesztet kitölteni, meg ilyeneket kell... Akkor ez nem él?
2010. júl. 27. 18:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Hallod, ilyent találtam neked, de ez idei:


[link]


Gondolom jövőre a hungaroring előtt 1-1,5 hónappal keress rá a gugliban a "grid girl casting"-ra, és majd akkor is találsz hasonló oldalt.

Remélem tudtam segíteni.

2010. júl. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem teljesen az F1-re, de ott is ilyenek lehetnek a feltételek.
2010. júl. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2010. júl. 29. 18:40
 6/7 anonim ***** válasza:
a grid girlöket nem egy cég szervezi. A csapatok, szponzorok egyaránt keresnek GG-ket, nyilvános casting ritka, a GG-k többsége ismerettség révén kap melót. És itt azt értem, hogy modell és szépségverseny körökben lévő ismertség számít. Hogy értsd: egy futamon dolgozik 100GG,ha a hostesseket is hozzáveszem. castingal kb 10 jut be.
2010. júl. 30. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dittybata válasza:

Szia!


ha még érdekel a dolog a VIP Budapest Hostess ügynökséget ajánlom. Ott 100 lány jelentkezését várják!

2013. márc. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!