Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit szedjek stimulánsként?

Mit szedjek stimulánsként?

Figyelt kérdés

Többnyire este 6 körül edzek és a napi munka sokszor érezteti a hatását már ilyenkor.

Valami olyan kéne amitől később tudok aludni ugyanis elég érzékeny vagyok a koffeinre.

Az edzéseket sajna nem tudom mindíg előbre hozni pedig délután 3-kor játszva megy az ami este 6-kor már szenvedés.


2010. júl. 25. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
[link] + ha van rá pénzed akkor [link] is.
2010. júl. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Plasma: azonnal hagyd abba a szedést, ha álmatlanság, remegés, szédülés, izgatottság, fejfájás, vagy szívdobogás lép fel.

Ennyi erővel ephedrin...ugyan ezek a mellékhatásai és az 100% hogy hat


Ha nem vagy koffein immunis akkor a jóval olcsóbb NOVA is jó lesz neked

2010. júl. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bubuzéla ***** válasza:
Tartósan semmit, mert hosszászoksz és egyre több adag kell. Kúra szerűen váltogatva próbálkozz szerintem.
2010. júl. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ritkán fogyasztok koffeint de akkor nagyon hat és amenyire hat anyira gyorsan el is veszti a hatását pár nap alatt viszont annyi hatása van ha délutánn fogyaszton nem tudok olyan mélyen aludni.

Csak óvatosan szednék ilyesmit mert egyszer elszaladt velem a ló az energia itallal,nagyon kemyény és fárasztó fizikai munkát végeztem és rákaptam azt energia italra.

Végül ha ittam belőle a fejem akart széthasadni ha meg nem ittam akkor pedig majdnem elaludtam napközben olyan fáradt voltam,de az orvos segített bár nem én voltam az első ilyen esete de az első aki napi másfél 2 litert fogyasztott.

Ő akkoriban nekem a tirozint ajánlotta de sajnos mivel szlovákiában élek nem tudom beszerezni mert valami miatt tiltott.

2010. júl. 25. 17:07
 5/6 anonim válasza:
LOL, Szlovákiában tiltott az L-tirozin? :O
2014. okt. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem az azóta tudtam venni,de lehet az volt,de szerintem csak az eladó volt a kretén akitől kértem.
2014. nov. 9. 14:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!