Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van Forma 1-es pilótától...

Van Forma 1-es pilótától autogrammotok, és ha igen kitől?

Figyelt kérdés
Könnyen sikerült megszerezni, és hol szerezted?
2010. júl. 24. 21:38
 1/9 anonim válasza:
Liuzzi - bemutatták :)
2010. júl. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hungaroring Kubica  :)
2010. júl. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs.
2010. júl. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Schumitól van 2, mindketto postán keresztul, az elsot a menedzsmenten keresztul, a másodikat is postán, de tole magától kaptam :)
2010. júl. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs
2010. júl. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem Schummin kívül szinte mindenkitôl van, aki kb. 10 éve volt a mezônyben. A dátum nem biztos, de arra emlékszem, hogy Button új volt. Azért is, mert akkor vele annyira nem foglalkoztam és ô jött oda autógrammot adni, én meg még csodálkoztam miért kapkodja ki a kis könyvecskémet a kezembôl. A Kempinskinél ácsorogtunk a barátnôimmel és átrohangáltunk az Interkontinental szállodához is. Ugyanitt kaptunk autógrammot a Ferrari és a Mercedes csapatfônöktôl, Silvester Stallone-tól, a szerelôktôl, meg a helyi motorosrendôröktôl. Reggeltô estig ment a vadászat. Nagyon lelkesek voltunk. Azóta már nem nézem a Forma 1-et, de a kis könyvecske még megvan :))
2010. júl. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Bnőmnek Vettel-től van meg Buemi-től van tavaly Szegeden kapta. Azt mondta h majdnem szívrohamot kapott amikor meglátta Vettel-t. XD

Sajna nekem nincs, de én Alonso-tól szeretnék nagyon. :D

2010. júl. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, Vettel, Glock, Grassi. Kb. másfél órát vártunk a Hungaroringen, egyébként Alonso a kedvencem.
2010. dec. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Alonso 2007 :D
2011. júl. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!