Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szálkásításhoz milyen étrended...

Szálkásításhoz milyen étrended ajánlotok? /miből és főleg mennyit egy nap/ 29/f/169 cm/100 kg

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 17:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szerintem most én 188/76
2010. júl. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

köszi a gyors válaszokat! van rajtam némi izom,pár hónapja edzem,de a nagyrésze háj.

szóval akkor felejtsem el az egészet,kardiózzak,diétázzak,aztán kezdjek kicsit többet enni/amit írtál több fehérje kevés szénhidrát/és úgy már szedhetek fel izmot?

2010. júl. 23. 18:10
 13/14 clint ***** válasza:

pontosan, diéta közben a fehérjéket azért eszed, hogy ne az izomból fedezze az energiát, mível diéta közben nem juttatja a fehérjéket az izomszövetbe a tested. (mert kevesebb a ch, nincs inzulin, nincs energia elég stb, stb) Épp ezért kár lenne most neked egy rakás fehérjés termékre költeni, mert a hájat le kéne vakarni, de azért még igyis fogyassz fehérjéket, mert valamit enni kell ha szénhidrátot nem is. Csak egyszerüen nem kell olyan drasztikusan megemelni. De ha netalántán nagyon éhes vagy az sem baj, ha lemegy a sok fehérje. A fogyókúra ugyanaz lesz mint a szálkásítás, csak a nevébe kötöttem bele:D:D

Csirkemell párolva, zöldségek, hal, vitaminok, és mondtam összetett szénhidrátokból épp annyi amennyi kell a szervezetnek.

2010. júl. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
értem köszi szépen!
2010. júl. 23. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!