Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szálkásításhoz milyen étrended...

Szálkásításhoz milyen étrended ajánlotok? /miből és főleg mennyit egy nap/ 29/f/169 cm/100 kg

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 17:25
1 2
 1/14 anonim válasza:
Harcsa, keszeg, ha sok szálkát eszel, akkor szálkásodsz.
2010. júl. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
51%

Szerintem az nem elég, ha csak a táplálékbevitelt csökkented/változtatod, mozogni is sokat kell, mert ha csak kevesebbet eszel, plattyadt tested lesz, ha edzesz is, ruganyosabb.:d

azt ajánlom reggelire valami gyümölcsöt egyél, ebédre ami jól esik, (persze nem ilyenek hogy hamburger, pizza, rendeltkaja stb.) vacsorára pediglen szintén gyümölcsöt, zöldséget, tehát egészséges dolgokat.

Az edzéseket próbáld délelőttre és délutánra/estére tenni a konditeremben vagy akár a házadban. Gondolom délben dolgozgatsz, de este biztos tudsz egy kicsit fáradni ezzel.

Remélem segítettem és a legjobb nyarat (és fogyást;) kívánom!

2010. júl. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem ismerlek így nem tudom mennyi a testzsírszázalékod. Ha a sejtésem nem csak akkor nem csupán izom van rajtad. Konditerembe jársz/jártál már korábban? Edzés ne maradjon le. Neked is csak ezt tudom javasolni: sok fehérje kevés szénhidrát. Egy kis elmélet: [link]

"Tipikus étrend" címszó alatt félig megkapod a választ. Innentől kezdve ki kell számolni egy nap mennyi kcalt égetsz és ebből vonj ki 500-at és megkapod mennyit kell enned.

2010. júl. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 clint ***** válasza:

a második válaszolóra ne hallgass mert neki a testépítéshez annyi köze van, amennyi nekem a űrkutatáshoz:D

1: szálkásításkor tilos a gyümölcs (ő meg ezt etetné veled:D)

2: a szénhidrátokat csökkenteni, a fehérjebevitelt növelni(neki nem is volt fehérje az étrendjében:D)

3: a hízlaló dolgok, zsíros dolgok, pékáruk ilyenkor sokdzorosan jobban rakódnak le mint máskor, tehát ha ebédre eszel egy pizzát az kb annyit ér mintha máskor ennél vagy ötöt kb.


kb 300 gramm fehérjére lenne szükséged egy nap. A szénhidrátokból az első héten 300 gramm és hetente csökkented 100 grammal, több módszer is van nekem ez jött be.

100 grammnál megálsz és annyi lesz az aznapi szénhidrátod a diéta végéig.

A szénhidrát ne legyen egszerü szénhidrát(cukros dolgok, zsíros dolgok, pékáruk, tészták) hanem összetett szénhidrát (teljes kiörlésü kenyér, zöldségek, zabpehely, rizs, teljeskiörlésü tészta)

ennyi. Kifejezett étrendet a neten sokat találsz.

2010. júl. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem itt a testzsír már nem is lényeg mert 170 centihez 100 kiló akkor is irgalmatlanul sok ha izom is van mellette


Tarts alacsony a ch beviteledet és egyél fehérje dús ételeket,és lehetőleg 5-6 étkezésre oszd fel

Mellette intenzív mozgás.Futás,bicikli minél többet.

És igyál sok vizet

2010. júl. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 clint ***** válasza:

Jah és még valami. Ha ez a 100 kg inkább háj, akkor felejtsd el az egészet. Akkor fogyókúra kell.

A szálkásításhoz, izomtömeg kell igencsak sok.

Ha nincs meg az izomtömeg mit szálkásítasz, és a fehérjékkel mit védsz?

Szóval amit leírtam az akkor érvényes ha a 100 kg nagy része izom, de viszont csak a kérdésednek is így van értelme.

2010. júl. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
*-tartsd alacsonyan
2010. júl. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 clint ***** válasza:
naa h4xOr én 105 kg vagyok 178 centihez:D:D:D, azért nem vok hájas:D
2010. júl. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam.De én biztosan nem akarnék ilyen magassággal ekkora súlyt cipelni.Én 188 vagyok mellé voltam max 100.na most akkor az a 170 centi 100 kiló kb mintha én lennek 140-150kiló
2010. júl. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én vagyok a legkisebb? :D 176/72
2010. júl. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!