Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás elején kb 7-10 percig...

Futás elején kb 7-10 percig fáj az egyik térdem meg a bokám, de aztán kb elmúlik (35-40percet szoktam). Nem melegítek be eléggé, vagy komolyabb probléma jele lehet?

Figyelt kérdés

Nem szeretném túlterhelni hogy aztán baj legyen...


Ti hány gyakorlattal melegíttek be, mennyi ideig?


23 éves vagyok, nem volt még se törés se ficam.. sokat gyalogolok is.



2019. dec. 16. 00:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A válasz: igen. Nem melegitesz be eléggé, és komoly probléma lehet belőle. én legalább 10 percig szoktam melegiteni, de simán lehet több, mint perc, minél több, annál jobb. nagyjából izületkörzésekkel, boka, térd, csipő, szb, mnidig törekszek, hogy az egész testemet melegitsem, nem konkrétan csak a térdem
2019. dec. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Agnessa Feldmann válasza:
Fiatalabb vagyok nálad, s nekem is szokott. Azt mondták , hogy vagy nem melegítek be, vagy pedig rossz a cipő, esetleg az is baj lehet ha betonon futsz.
2019. dec. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Megpróbálok többet, jobban melegíteni, de zavaró hogy most már járás közben is érzem a bokám. Nem hiszen hogy a belsõ ín terhelése miatt, mert futáskor azonnal fáj, nem csak bizonyos táv utàn.


Futópadon futok, nem tudom ez jó-e vagy rossz..

2019. dec. 17. 19:07
 4/4 anonim ***** válasza:
A futópad elvileg nem rosz, ott mezitláb is szoktam futni, az aszfalt nehezebb eset, ott kell jobban figyelni a talajfogásra
2019. dec. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!