Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fekvőtámasz meggátolja a...

A fekvőtámasz meggátolja a növekedést?

Figyelt kérdés
13 éves 54 kilo és 167 centi vagyok:D és azt szeretném kérdezni hogy ha napi kétszer 50 fekvőt csinálok akkor megállok a fejlödésben mert én még szeretnék nőni legalább 178 centire és ha kocka hasat szeretnék mit tegyek?
2010. júl. 17. 20:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A növekedést a növekedési hormon irányítja, a fekvőtámasz nem jelent semmit. Ki mondta ezt a hülyeséget neked?
2010. júl. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem tudod itt olvastam annyian nyavajogtak hogy ha edzenek akkor megáállnak a növekedésben és gondoltam a fekvőzés is edzés vagy nem? mellesleg hogyan tudnék kocka hasat csinálni magamnak?
2010. júl. 17. 20:49
 3/15 A kérdező kommentje:
háát izmos akarok lenni és nem sulyzozással csak fekvőkkel meg felülés és azért akarok erős lenni meg izmos mert akkor buknak ráám a csajok:D
2010. júl. 17. 20:50
 4/15 anonim ***** válasza:

örülünk, hogy megint általánosítottál :)

én pl egyenesen kerülöm a kocka hasat és társait :)

ezt a szánalmas kijelentést..

15/L

2010. júl. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Csak egy a gond , se kockahasad nem lesz , se izmos nem leszel , és nem , a fekvőzés nem edzés . Ez van , fogadd el .
2010. júl. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
háát figyelj akkor mi edzés?súlyzózni nem fogok csak fekvőzni meg futni meg felülésezni de akkor mi az edzés légyszives világosits fel :D ja és te 15 éves lány akkor te mire buksz?mert itt nálunk a csajok a kocka hasra :D
2010. júl. 18. 08:48
 7/15 anonim ***** válasza:

kisfiam te szánalmas vagy.:D


[link]


ezt olvasgassad.

Fekvő, felüléstől nem leszel izmos, futás meg aerob edzés tehát cs zsírt égetsz, de izmosabb nem sokkal leszel.

Maximum arra jók ezek, hogy az izmot kicsit hangsúlyoztassák:D


Szóval ha komolyabban akarsz kinézni akkor irány konditerem.:D


ÉS napi 50x2 fekvőtől nem fogsz megállni a növekedésben, mert azt 1 hormon irányítja mint mondták. majd ha komolyabb súlyokkal edzel akkor talán megállsz.


És az szánalmas h azért akarsz izmosodni h a lányoknak teccél. Igazi 13éves kijelentés.


A lányoknak kb. 14 éves korig bejön a kocka has utána kb. azokat szarják le a legjobban, az a lényeg h ne legyen hájas és csao.:D


16/F

2010. júl. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
hát most figyelj mekkora súlyokkal nem állok meg a felylődésben?
2010. júl. 18. 13:34
 9/15 anonim válasza:
Nemértem honnan veszitek ezt a baromságot, hogy megálltok a növekedésben... Egy a lényeg, hogy a tőrzsedet ne terheld le.
2010. júl. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
hát nem az ilyenekre :D taszítanak.
2010. júl. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!