Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Írni tudtok egy olyan heti...

Írni tudtok egy olyan heti edzéstervet, (és hogy miből mennyit kell), fogyáshoz amihez nem kell edzőterembe járni?

Figyelt kérdés

Régen volt, hogy voltam 67 kilo is, most 96 vagyok, igaz azóta izmosodtam is, de azért sok felesleg van a hasamon, arcomon, hátso combjaimon. Van egy 37 kg-os kétkezes súlyzóm, meg két db egykezes, amik 6 kilosak. Igazából hallottam, hogy először lefogyni kell (főleg ez a célom is) és csak aztán erősíteni (de ez pillanatnyilag eléggé másodlagos).

Köszönöm a segítségeteket előre is!


2010. júl. 16. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet, h baj van a füleddel, csak a hülyeségeket hallod meg...
2010. júl. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

"Igazából hallottam, hogy először lefogyni kell (főleg ez a célom is)"

emmiatt van baj a fülemmel? hát nem tudom lehet, hogy te egy 200 kilos fószer vagy aki úgy próbál gyúrni a zsírjára, hogy azt hiszi majd a hája izommá válik... csiribú csiribá... XDXD LoL XDXD

Szerintem egy teljesen normális kérdést tettem fel, amire normális választ vártam... elvégre erről szól ez az oldal. De ezt a te hozzád hasonlók meg te sem nem képesek elfogadni, inkább menj a puruttyára az agyszintre, az jó lenne neked szerintem.

Én azon emberek válaszát várom, akik normális válaszokat képesek adni, bár ezt a százalékolásodon is látni, hogy te nem ezek közé tartozol, már ne is haragudj... de az olyanok mint te azok kíméljenek inkább.

2010. júl. 17. 12:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!