Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha eddig 0 sport életem volt...

Ha eddig 0 sport életem volt hol kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Egy nagyon vékony srác vagyok. Szinte soha nem sportoltam, és a sport teljesítményem elég alacsony. Most itt vagyok a felnőtt kor küszöbén és szeretném valahol ezt elkezdeni. Azt képzeltem el hogy a futás egy jó bemelegítés lenne ebbe az életbe. Ti mit gondoltok erről? Mekkora távolságokkal kezdjem, hogyan csináljam?

2019. szept. 28. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy általános, házi + sport orvosi vizsgálattal!
2019. szept. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hivatás szerűen szeretnék sportolni. Szóval nem szeretnék focista lenni vagy ilyesmi hanem a magam erősítése céljából.
2019. szept. 28. 20:07
 3/4 anonim ***** válasza:
A futás szerintem jó kezdés, elég olcsó és bárhol lehet kb csinálni. Csak kimész és elkezded, előtte meg utána nyújts, az a fontos. Érezni fogod hogy mennyit bírsz futni. Az elején érdemes lehet néha megállni 2-3 percre sétálni, mert egybefüggően sokkal kevesebbet tudsz lefutni mint így. Jó ötlet még az úszás vagy kerékpározás. Vagy persze lehet valamilyen csapatsport pl. ha szeretnél szervezetten sportolni, de már tényleg rajtad múlik hogy neked mi fekszik.
2019. szept. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor kezdem a futással! :)
2019. szept. 29. 16:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!