Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Èrdeklödnèk mit kell bele...

Èrdeklödnèk mit kell bele írni a levèlbe ha nem tudok rèszt venni a tàrgyalàsin ahol tanukènt kène megjelennem?!

Figyelt kérdés

Az oka az lenne hogy külföldön dolgozom es nem kapok szabadsàgot arra a napra mert mèg pròbaidö alatt vagyok.

Köszönöm a vàlaszokat!


2019. ápr. 9. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyit.
2019. ápr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos a tanúként beidézés nem szabadság kérdése. Ilyenkor kötelező szabadság van és nem szabadságnak számít és arra a napra fizetést is kapsz. Tehát ez az indok nem lesz elég. Attól, hogy külföldön dolgozol a magyar törvények vonatkoznak rád. Úgyhogy simán lehet hogyha ezzel az indokkal kérvényezel akkor elutasítják és ha nem mész be akkor a rendőrség visz, de akkor fizetned kell érte. Kilométerenként 50 Ft, ha jól tudom.
2019. ápr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt a munkahelyeden kell bejelentened ilyen esetben. Kötelezőek elengedni van erre egy eus jogszabály
2019. ápr. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megirtam az uzenetet hogy nem tudok reszt venni a targyalason kulfoldi munkavallalas miatt es elfogdta a birosag azt irtak vissza kuldjem el kulfoldi cimem ha valtozas van tudjanak ertesiteni. Masnak is lenne ilyen problemaja nyugodtan hivja vagy irjon nekik biztosan sikerul megegyezesre jutni nem akarnak rosszat az embernek hogy netan elveszitse a frissen szerzett munkajat a jobb megelhetes vegett.
2019. ápr. 12. 08:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!