Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik érdeklődnek a Jobbikról...

Akik érdeklődnek a Jobbikról vagy szimpatizálnak a párttal, azok miért nem például ilyen forrásból tájékozódnak a párt céljairól, terveiről stb? (lásd link)

Figyelt kérdés

Rengeteg olyan véleményt hallok a Jobbikról ami egyértelműen a jelenlegi média és hatalom ferdítése,

és azt gondolom, nem jól van ez így.


[link]



2013. dec. 28. 09:47
1 2
 1/17 szántóvető ***** válasza:
79%

fizetett vagy agymosott kommentelők próbálnak befeketíteni egy olyan pártot amely még nem volt kormányzati pozícióban így aztán nem is hibázhatott.

a "régi jól bevált" politikai erők célja hogy ne tűnjön fel olyan új párt amely kormányozni is képes,meg is tesznek mindent hogy besározzanak.

akit érdekel a Jobbik az szerencsére tud hiteles helyről tájékozódni,ez a lényeg.

2013. dec. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 50felett ***** válasza:
80%

Direkt csak a negatív dolgokat terjesztik , náci,fasiszta,

rasszista stb. mert ha megismertetik a célt,a programot akkor a vélemény is változik a fejekben.

2013. dec. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nagyon is jól van ez így. Azért sem támogatom a Jobbikot, mert ilyen a véleményük a médiáról.


Én úgy gondolom, hogy ma Magyarországon a média meg van bénítva. Az egész bulvár arra való, hogy elfedje a valós információt. A jó magyar hírforrás lehetőleg semmit nem mond, ha nem muszáj, és ha muszáj, akkor se mond semmit. Tudod mire gondolod, X-Faktor, meg egyéb anyám kínjai.


Az, hogy egy újságírónak attól kell rettegnie, hogy becsületsértésért szarrá perelik, ha megírja az _igazságot_, szerintem nem jól van így. Nem hiszek abban, hogy a Jobbik (vagy bármelyik párt, ember, cég, akármi), olyan, amilyennek mondja magát, de ha olyan is, jogosan éri kritika. Ezért szerintem a Jobbik nyilatkozatai - főleg ilyen téren - jelentik gyakorlatilag a legkevesebbet. A fontos inkább az, hogy mit csinálnak. Tudod van olyan, aki bort iszik és vizet prédikál. (Szerintem csak olyan van)


A kritikánál semmi sem fontosabb, és semmi sem szükségszerűbb. A kritika _mindig_ jogos. Mindig. Még a római pápával kapcsolatban is. A Jobbikban meg ha jól tudom nem hemzsegnek az ilyenek, a támogatóik körében meg kiváltképp nem. Ha valaki politizál - mit politizál, bármit csinál! - bírni kell a kritikát. Ez elengedhetetlen.


Nekem annál több sütnivalóm van, mint hogy a Jobbiktól szerezzem be az elsődleges információt róluk. Tudod, sok mindenki mondta már az, hogy Ő arany, aztán pedig jött, rabolt, fosztott, gyilkolt, erőszakolt. Én amondó vagyok, ha valaki öntelt, egoista módon magát dicséri, másokkal pökhendi módon viselkedik, és erre szemtelenül fel is hívja a figyelmet, az felettébb gyanús, főleg, ha ekkora befolyással bíró emberekről van szó. Márpedig sok mindent lehet mondani a Jobbikról, de azt hogy szerény, megfontolt és visszafogott, azt nem.

2013. dec. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

"Direkt csak a negatív dolgokat terjesztik , náci,fasiszta,

rasszista stb. mert ha megismertetik a célt,a programot akkor a vélemény is változik a fejekben.

"


A jelenlegi rendszerben nem sokat számít, hogy egy pártnak milyen a programja. Az meg főleg nem, hogy _mit mond_ a programjáról. Szerintem egy jó berendezkedésben a cél az, ami jól látható és megismerhető, az ennek céljából tett intézkedések pedig transzparensek. Ez a Jobbik esetében nincs így - még a kevésbé fontos pártügyeket is nyilvánosságtól elvonulva, titokban végzik.

2013. dec. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ilyen kiskátét bármelyik párt képes gyártani.

Mondani én is tudom, hogy nagyapám híres űrhajós volt és én is az leszek, ha nagy leszek, attól ez még nem lesz igaz.


"Direkt csak a negatív dolgokat terjesztik , náci,fasiszta,

rasszista"


Én meg pont azt vettem észre, hogy a Jobbik támogatottsága folyamatosan csökken, mert ahogy telnek az évek, úgy egyre kevésbé lesz rájuk jellemző a radikális ideológia és egyre kevésbé szerepelnek a hírekben. Amikor pedig mégis bent vannak valamelyik híradóban, akkor csak valami semmitmondó izét gagyognak, mint a többi párt.


És akkor most lehet azzal jönni, hogy "dehát a parlamentben nagy a szájuk, mééé nem nézed a parlamenti közvetítéseket, te Cromwell gáchi??!!", én azon akkor is csak röhögök.

A parlamenti vitákat Magyarországon kb. 100-ból 2 ember kíséri figyelemmel maximum (azok is kb. nyugdíjasok, akik unatkoznak délelőtt és a TV-t lesik), szóval senkit nem fog érdekelni, hogy a jobbikos képviselők mit vartyognak az M1-en.

2013. dec. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"Akik érdeklődnek a Jobbikról vagy szimpatizálnak a párttal" azok nem szoktak negatívumokat írni általában. Sőt ők hirdetik folyton azt, hogy az ellenlábasok a hatalom által befolyásolt médiumból informálódnak.


Akik szimpatizálnak a párttal azok többsége az általuk hitelesnek vélt portálokról művelődnek.


A többség szerintem nem azért van olyan véleménnyel a Jobbikról, mert az ellenzéknek annyira nagyon sikerült besároznia. Sokkal inkább a támogatói alpári viselkedése miatt, illetve volt egy időszak amikor a nyilvános Jobbik gyűlések egyszerű cigányozásba vagy zsidózásba fulladtak.


Az pedig elég ironikus, hogy a Jobbik hivatalos oldalát linkeled be azok után amit írtál.

2013. dec. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Elolvastam a linkedet.

Ugyan az a véleményem, mint az előző programjukról, hogy csupán álmodozás.

Akinek nincs élettapasztalata, semmit nem ért a gazdasághoz, az bedől neki.

Hiányzik belőle az, hogy miből és hogyan akarná megvalósítani.

Pl. a cigány-program. Nincs benne semmi, amivel emberi módon és valóban megtudná oldani. Az nem program, hogy meg kell oldani. Ezt minden épeszű ember tudja.

Vagy: magyar terméket kell exportálni. De ki és miből, hogyan termel olyan terméket, ami árban és minőségben is megfelel a külföldnek. Ma már az oroszok sem vesznek meg bóvlit. Kína pedig sokkal olcsóbban termel meg mindent.

Még sorolhatnám tovább az egész program tarthatatlanságát.

2013. dec. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

7-es: Akkor szerinted mi a megoldás? Továbbra is vigye ki a multi a pénzt az országból. Értem.


Valahol el kellene már kezdeni a magyar vállalkozások segítését is, nem egyből világszintűt várni. Így soha se lesz jobb gazdaság.


Igenis kell a magyar vállalatokat támogatni, és piacot szerezni nekik. Anélkül csak megy kifele a pénz, és egyre rosszabb lesz. Gondolkozz. A nagy országokban mint pl német meg francia anglia, mennyi külföldi multi van bennük? Semennyi. Inkább SAJÁTJUK van.

Ez a nagy különbség.


Röviden összefoglalva: Vagy maradunk kizsákmányolt, vagy elkezdünk végre mi is kizsákmányolni.


Szerinted jó az első verzió... Hát gratulálok. Akkor szavazz csak 24 év után is ugyanarra.

2013. dec. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A kiskátéban szereplő szöveget egy-két specifikus kivételtől kiszámítva, szó szerint megtalálható az összes párt programjában.

Akinek az ilyesmi ez a primer tájékozódási forrás, azokkal nem lehet sokat kezdeni. nem mondom, hogy ezt nem kell elolvasni, de esetleg a többi oldalt is meg kell higgadtan hallgatni, aztán lehet véleményt alktoni

2013. dec. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Én azt gondolom, méga Jobbik szimpatizánsok is érdekes információhoz juthatnak ebből a kis rövid összefoglalóból.

Kifejezetten érdekes, hogy a Jobbik logó, a vitorla, mit is jelképez. Nekem tetszik.

2013. dec. 28. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!