Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Beperelhetném azért a MÁV-ot,...

Beperelhetném azért a MÁV-ot, hogy akárhányszor utazom velük, rendszeresen megfázom/belázasodom a kőkemény légkondi miatt?

Figyelt kérdés
Erről az új, piros vonatról van szó, a nevét sajnos nem tudom (talán a Siemens gyártja), és hát az a helyzet, hogy most barátnőm is a falat kaparja, annyira beteg, lázas, köhög, stb. stb, és hát ez így nagyon gáz. Felszáll az ember a 30-35 fokos melegből a gyakorlatilag jéghideg vonatra... hát biztos vagyok benne, hogy nem én vagyok az egyetlen, akit hazavág. Emiatt lehet/érdemes hőbölögni?
2010. júl. 1. 22:56
1 2
 11/16 clint ***** válasza:

Bikanyaku gyúrómajom? Mégis csak te perelsz!

Egyébként meg tudod, hogy ha vesztesz (és fogsz) te perkálod

a perköltségeket. ÉS az nem két ft. ÉS ezt full jóindulatból mondom. Ja és az ügyvéd is pénzbe kerül.

Végtére kidobsz egy jó pár százezret az ablakon.

2010. júl. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Tudom milyen. Én tavaly július negyedik napszúrással szálltam fel rá, szó szerint meghaltam.
2010. júl. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Jó, azért nem szó szerint, de nagyon durván használják a légkondit. Egyáltalán nem kellemes.
2010. júl. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Chicagóban pereld be! Az a trendi :)
2010. júl. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Beperelheted, mert bárkit beperelheted. Csak nyerni nem nyerhetsz, mert nem tudod bizonyítani az ok-okozati összefüggést. Enélkül meg nincsen kár, vagyis nem érsz el semmit. Valószínűleg a másik fél perköltségét nem fizettetik ki veled, de az idődet, a pánzedet senki nem fogja helyetted rászánni. Szóval nem sokat fogsz elérni:( Inkább írj egy ilyen tartalmú levelet a MÁV vezetésnek, azzal lehet többet elérsz.
2010. júl. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"az ő szüleit és orvosát is be kéne perelni, hogy eddig életben hagyták..."


Nekem válaszoltál! Igazad van a gyerek példával meggyőztél. Sajnálom a bunkó választ, bocs.

2010. júl. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!