Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet abból gondom a munkahely...

Lehet abból gondom a munkahelyemen ha cégen kívüli szakszervben vállaltam munkát? A főnök azóta többsz elsütötte hogy be ne hozzam ide a hülyeséget vagy kirúg

Figyelt kérdés

Beléptem egy szakszervbe de nem tagként hanem konkrétan tisztviselőként. És X admin feladatokat szervvezési melókat végzek. persze ezzel együtt tag is vagyok de nem sima tag.


A főnök amikor megtudta egyből lecsapott és megmondta be ne hozzam ide ezt a szakszerves baromságot mert kirúg. Láthatóan fél a szakszervtől noha ez csak egy külső szakszerv így semmi joga és lehetősége nincs is itt beleszólni bármibe.


Lehet ebből tényleges kirúgás csak ezért? Nem úgy értem hogy ezzel az indokkal rúg ki, papíron majd odakölt valamit.

realitás ez?


2019. jan. 27. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Pifán rúgni vagy kihajítani az ablakon az ilyet.Ezek után hogy tudsz dolgozni nála?Komolyan érdekel.
2019. jan. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

alap,hogy minden mondatát rögzíted hangfelvétellel.

és ha simlis,ami ilyen kijelentés után gyakorlatilag egyértelmű,akkor persze,hogy ki fog rúgni az első adandó alkalommal.

2019. jan. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi az a szakszerv?????
2019. jan. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
na vajon mi?
2019. jan. 28. 08:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!