Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 320 napja nem engedi a volt...

320 napja nem engedi a volt férjem a két gyerekemet látni se beszélni velük. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Bírósági gyerekelhelyezési per van folyamatba.

A bíróság azt mondja nem tud dönteni nem szabályozta még meg akárhogy kérte az ügyvédünk.Most már panasszal éltünk

a Bíróság Elnökéhez. 320 nap ez itt Magyarország.

Mondják tárgyaláson mit követ el sérti az én jógamimat a gyerekek jógait de semmi lépés.



2018. dec. 9. 16:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Érdekes....Nyilvan te léptél le, hiszen különben nálad lennének. Amíg nincs ítélet és Ninc s semmi szabályozva, addig azonos jogai vannak a szülőknek. Mekkorák ezek a gyerekek?
2018. dec. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Attól az apa nem akadályozhatja a láthatást. Pereld be érte. Sérti a te jogaidat, és sérti a gyermek jogát is, akinek mindkét szülőjével joga van kapcsolat tartani. NINCS joga távol tartani a gyermekeidtől.
2018. dec. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2018. dec. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Talán ha az okokat is leírnád. Vagy az itt nem szempont?
2018. dec. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem én léptem le. 4-7 évesek. Védelembe voltak véve.

4- gyerek van az exemnél kettő nálam. A kiemelés oka gyerekbántalmazás. Amit később a két nagy fiam 16 évesek vissza vontak így nem indult apa ellen eljárás.Össze barátkozott a gyámügy el és a döntés ez lett ideiglenesen ott vannak amíg a bíróság nem dönt.

Amint ki emelték a gyerekeket egyből elhagytam addig nem. Egy példa kisfiam ki öntötte a levest ki ment és baltával megölte kedvenc beagle kiskutyáját.

A múlt már elmúlt szeretném látni a gyerekeimet.

2018. dec. 9. 16:47
 6/13 anonim ***** válasza:
7%
MIFÉLE okok? Nincs a gyermekelhelyezésről ítélet. Az apa önkényesen távolt tartja az anyát a gyerekektől. Ha az anya alkalmatlan lenne, a bíróság már rég az apánál helyezte volna el a gyerekeket. De ez ma Magyarország, egy sza.rházi férfi erőszakkal elszakíthatja egy anyától a gyerekeit, a bíróság meg a tökét vakarja, helyett hogy védené a gyermekek érdekeit. Időhúzás, a gyerekeknek meg ki tudja mit dumál be apuci közben.
2018. dec. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Jelenleg per van folyamatba gyermek elhelyezési

per. 4 tárgyalás tanuk stb Őt mindig figyelmeztetik a bíróságon stb de semmi szankció. El volt rendelve szóba hogy találkozzak a gyerekeimmel oda mentem vártam és nem hozta el őket a bíróság nem csinált semmit.Csak enye benye. Most be panaszoltuk a Birónöt hogy nem hoz döntést várjuk a Bíróság Elnöke Tanácsa lépését

2018. dec. 9. 16:55
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Közben fordulj a gyámügyhöz is, tudomásom szerint a bíróságtól függetlenül intézkedhet ha akadályozzák láthatást.
2018. dec. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
"6-nak. Te csak olyan okokat ismersz, ahol az apa alkalmatlan és veszélyes a gyerekekre? Van az éremnek másik oldala is. Többek közt ezért kaptam meg én is a gyerekeimet. ffi
2018. dec. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Az éremnek a másikoldala hogy nála ez csak bosszúról szól mert el hagytam miután a gyerekekket ki emelték.

Biztos vannak normális férfiak például az én mostani férjem is hozza az ő gyerekeit két hetente és ott nincs semmi akadályoztatás. Igen 6 nak. Nagy családot szeretem volna csak aztán jöttek a lelki testi terrorok.

De ebbe ne mennék bele. A jogaimat akarom érvényesíteni ha lesz végre egy Bírósági határozat ami még nincs. Addig se Gyámügy se Rendőrség nem áll velem szóba.

Plusz elutasitota a családsegitöktől kapot segitséget nem engedte be őket stb.

2018. dec. 9. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!