Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha rámrugja az ajtót valaki...

Ha rámrugja az ajtót valaki jogosan fujhatom le gázsprayvel?

Figyelt kérdés
(Nem a kommandósok)
2018. nov. 16. 23:14
 1/9 A kérdező kommentje:
Otthon a saját szobámban és nem vészhelyzet esetén hanem mert pl valamiért be akar jutni hozzám hogy üvöltözzön pl vagy agressziv velem.
2018. nov. 16. 23:24
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
igen
2018. nov. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Jesszus, hol laksz te és kikkel? Ha veszélyben érzed magad akkor persze, tedd meg, ne foglalkozz a jogossággal. Amúgy szerintem az.
2018. nov. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Anyukád leszid te meg lefújod? Zsír.
2018. nov. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Jogos önvédelemnek számít.
2018. nov. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Családtagról van szó.
2018. nov. 17. 09:59
 7/9 A kérdező kommentje:
Eddig 2 különböző családtag rugta rám /tolta be ugy hogy a zár vagy mi ami rögziti kijött.Eldöntöttem ha valamelyik ezt ujra megcsinálja ha az aki már 2 -szer megtette és harmadszorra is akkor lefujom.Igen ilyen ősemberekkel lakom sajnos elég durva.
2018. nov. 17. 10:01
 8/9 A kérdező kommentje:
Aki egyszer tette meg annál is szerintem ez lesz.Attól hogy vitázol valakivel és nem akarsz vele beszélni és bezárod az ajtót még nem indok hogy rádrugja/rádtolja vagy egyéb indokból csak igy kb a semmiből tegye ezt.(egyszer a volt barátnőm is itt volt amikor rámrugta az ajtót az egyik családtag)
2018. nov. 17. 10:03
 9/9 A kérdező kommentje:

"Anyukád leszid te meg lefújod? Zsír.

" Hát te hülye vagy b azdmeg!!

Ez neked leszidás?Ez már egy más dimenzió szerintem.

2018. nov. 17. 10:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!