Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet kérni távoltartási...

Lehet kérni távoltartási végzést anyám ellen?

Figyelt kérdés
Több mint 7 éve megszakítottam vele mindenféle kapcsolatot.Sok oka volt de leginkább a testi és lelki zsarolás. Azóta férjhez mentem és született két fiam is. Mindig is ellenezte a kapcsolatunkat a férjemmel mindig áskalodik ellenünk. Most vállalkozás nyitására készülünk és állandóan azt mondogatja hogy minden nap be fog jönni. Féltem tőle a gyerekeket és én sem szeretném látni. Köteles leszek kiszolgálni? Mit tehetek ellene? Esetleg távoltartási végzés megoldás lehet?
2018. szept. 26. 21:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem kezd el kellemetlen dolgokat csinálni, akkor szolgáld ki és cső. De ha csak utal bármire, amivel megzavarja a nyugalmadat, akkor nyugodtan küld el a fenébe, vagy hívj rendőrt, ha a szituáció igényli.
2018. szept. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Állj a sarkára, felnőtt nő vagy ne hagyd hogy sakkba tartson az anyád. Őszintén mit tehet ellened? El kell hajtani ha nem hajlandó elmenni akkor meg ki kell hívni a rendőrséget, csak igazából mire őket eléred és kiérnek már nem hinném hogy ott lesz.
2018. szept. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Távoltartási végzést nem tudsz kérni,mert nem történt bántalmazás.
2018. szept. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én úgy gondoltam hogy kiszolgalnám mintha idegen lenne. Aztán megmagyaraznám neki hogy soha többé nem akarom itt meglátni. Az unokáit sem látta soha de félek hogy a gyerekeimmel is olyanokat tenne mint velem
2018. szept. 26. 21:47
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
7 éve megszakítottam vele mindenféle kapcsolatot. Hogyan? Ha utolér a mai napig?
2018. szept. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A Tesómnak mondja állandóan hogy nem lesz nyugtunk tőle mert minden nap be fog jönni.
2018. szept. 26. 21:51
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tesoval is megkell szakitani érdekes én 15 éve szakitottam meg azota se értek el..
2018. szept. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Távoltartási végzés=közös háztartásban,egy családon/házon belűli bántalmazás után a bántalmazott kérhet csak ilyet!

Például a bántalmazót a bíróság kitiltja telepűlésről.

(Igaz,max 3X viszik el bilincsben;/)

2014be nővéremre kértem és kaptam távoltartási határozatot,mert életveszélyt jelentett rám.Pszihiátria nem tudta kórházba fogni.

2018. szept. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Akkor ebben a helyzetben mit lehet tenni?

Ti mit tennének?

A férjem azt mondta hogy ha kell elvereti őket....

2018. szept. 26. 22:13
 10/14 anonim ***** válasza:
A tesóval kell beszélni hogy legyen szíves nem meg osztani mindent anyával hisz honnan tudna mindent rólad ha nem tőle vagy a rokonoktól ha te elvileg már évek óta nem állsz vele kapcsolatban. Nem kell elveretni mit féltek egy középkorú-idős nőtől?
2018. szept. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!