Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek ennek lehet...

Szerintetek ennek lehet következménye, vagy ne foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés
Az Index oldalon bemutattak pár rohadó vasútállomást, én is posztoltam illetve linkeltem pár képet a helyi borzalomból, nem sokára kaptam egy privát üzenetet, hogy üzemi területen engedély nélkül készítettem a képeket, és megteszik a szükséges jogi lépéseket, ezt persze tele helyesírási hibával. Töröljem őket, vagy röhögjem pofán a trollt?

2018. aug. 28. 10:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6%
Orbán Viktor miniszterelnök Úúúúr!!!
2018. aug. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Én simán kinézem a MÁV-ból, hogy helyesírási hibákkal teli üzenetet küldjön. Egyenesen katasztrófális az a cég.
2018. aug. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%

"üzemi területen engedély nélkül készítettem a képeket"

-ez valóban büntethető. Szerintem töröld a képeket.

2018. aug. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%
Ennek lehet. Egyébként hol olvastál vagy hallottál olyat, hogy ha a feljelentő hibásan ír, a hatóság ejti az ügyet? Mert én még soha sehol. Ez valami modern kisvárosi tévképzet.
2018. aug. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

... 3 éve készültek.

És mivel büntetendő?

2018. aug. 28. 11:03
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
szerintem pénzbírság (Vasút, Posta - félkatonai szervezet volt mindig is)
2018. aug. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 tgt ***** válasza:
95%
Nézd meg, hogy a MÁV hivatalos email címéről jött-e a levél.
2018. aug. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
jó töröltem a posztot, mert kicsit kényes helyen dolgozok és nem akarok balhét. Kényes = feltétel volt a C típusú átvilágítás.
2018. aug. 28. 11:07
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
ok! -egyébként meg nem kell sokat posztolni és meg kell gondolni, minden tárolva lesz a világhálón.
2018. aug. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
Ha a borzalmas állapotokban lévő állomásról nem készíthetőek fotók, akkor hogyan lehet megmutatni az embereknek, hogy milyen állapotok uralkodnak?
2018. aug. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!