Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Srácok, szülők ti mit csinálná...

Srácok, szülők ti mit csinálnátok, ha ilyen dolog történne a fiatokkal vagy régebben történt volna veletek?

Figyelt kérdés
[link]
2018. aug. 22. 22:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A tanárnő 29 éves, fiatal, aranyos, és jól néz ki - őszintén, én is benne lettem volna :) Nem hibáztatnám, és a fiamat sem :)


VISZONT! Nálunk középsuli 10. osztály egy lány osztálytársam járt a tanárunkkal, aki 42 volt... EZ A VEZETŐSÉGET NEM ÉRDEKELTE!

12. osztályban két másik csaj szintén a tanáraikkal jött össze, (mindkettő 35 feletti)!


A vezetőséget abszolút nem érdekelték ezek a "viszonyok", és a velük járó kellemetlenségek sem, amik ránk is kihatottak! - Volt, hogy a tanár behívatott az irodába, és közöle "Ha szeretnél érettségizni, szállj le a csajomról!"


Érettségi utáni évben egy srác hajtott egy csajra, és persze a tanáruk is... A srác amolyan harcos fajta, volt ott minden - a tanár óra elején szólt a gyereknek, hogy üljön az első padba (mert a csaj mellett ült), az persze visszaszólt, amiből ordíts lett... a srácot év végén ki is rúgták (valami fars indokkal).


Ez az állapot 8 éve volt.

2018. aug. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

A tanáré az elsőbbség! Nem tudtad?

Amúgy a 10.-12 osztályosoknál máshogy állnak hozzá.

2018. aug. 24. 21:56
 13/13 anonim ***** válasza:

"A tanáré az elsőbbség! Nem tudtad?" - Azt a gyereket "nem igazán érdekelte", és hidd el, nagyon finoman fogalmaztam :)


"Amúgy a 10.-12 osztályosoknál máshogy állnak hozzá." - Egy 17 éves csajnak nem a 42 éves tanárával kellene járni, hanem egy korabeli sráccal...

2018. aug. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!