Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezért feljelenthet?

Ezért feljelenthet?

Figyelt kérdés

Kiposztoltam a Facebookra(nyilvános beállításal), hogy megszakitottam XY-al a kapcsolatot.


Erre ő üzent, hogy távolítsam el ezt a posztot,különben feljelent!

Mert az hogy milyen a kapcsolat köztünk az magántitok, meg különben is, én ezzel az ő rossz hírét keltem.


2018. aug. 22. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Igen en is mindjart feljelentelek mert hulye vagy
2018. aug. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is kiröhögtem, de gondoltam biztos ami biztos, mást is megkérdezek!
2018. aug. 22. 10:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, fel.
2018. aug. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz belőle probléma. A magántitok fogalma nem itt kezdődik.
2018. aug. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az #1-es válaszadó a válaszát nem humornak szánta, én legalábbis nem annak vettem. Ha Te, kedves kérdező jót röhögtél rajta, úgy az #1-esnek végképp igaza van.
2018. aug. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanmár, vihar a biliben.

Az hogy kivel milyen kapcsolatban vagyok/voltaM olyan értelemben titkos, hogy én döntöm el hogy megosztom-e a nyilvánossággal.

A kérdező valószínűleg szakított XY-nal aki most haragszik rá és így akar bosszút állni.


Feljelentés max akkor lehetne ha valami olyan negatív dolgot írsz róla ami nem igaz/nem tudod bebizonýtani (rágalmazás, becsületsértés)

2018. aug. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ma 10:59!

Te nagyon félreértettél!

Az #1-es válaszadó félig-meddig humorosnak szánta a válaszát szerintem!

Én nem őt kiröhögtem ki, hanem azt, aki fel akar jelenteni.

Különben egy rokonról van szó, és csak annyit irtam, hogy megszakitottam vele a kapcsolatot, egy szóval sem többet.

2018. aug. 22. 11:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!