Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A rendőrségen miért húzózkodta...

A rendőrségen miért húzózkodtak, a határozat azonnali kézbeadásától?

Figyelt kérdés

Voltam tanúkénti kihallgatáson,mert volt egy lopás ,beidéztek engem is és kérdezgettek,hol voltam abban az időpontban,mi céllal,kérdezték-nem e én követtem el stb...


Azt mondtam a kihallgatást végző rendőrnek,hogy amikor elkezd jegyzőkönyvezni,azt írja amit én mondok,erre felelte,át olvashatom utána.


Utána részletesen átolvastam és mondtam,hogy egy példányt kérek belőle,azt mondta,most nem tud adni,kipostázza,én nem mentem bele,mondtam neki,de most tud adni,most kérek,ragaszkodom hozzá,azt mondta menjek el a postára illetékbélyegért,jöjjek vissza,és úgy tud adni azonnal,erre mondtam neki,hogy elmegyek illetékbélyegért és visszajövök és kérem,a végén azt mondta,hogy "tudja mit,ne menjen adok most,adom az eredeti példány másolatát amit aláírt". Ugyanis valami nem hiteles változatot akart adni,de én a hiteles másolathoz ragaszkodtam. A végén ideadta a hiteles másolatot és ennyi.


Kérdésem:

Miért nem akartak azonnal hiteles másolatot adni amit alá is írtam?


Nem,hagyom hogy ártatlanul meggyanusítsanak.

Keressék meg azt a tettest aki elkövette.



2018. aug. 11. 20:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat a JEGYZŐKŐNYV tanúvallomásról,ennek nem akarták adni a másolatát amit a végén kiszedtem belőlük nem "határozatot" rosszul tettem fel fent a kérdést.
2018. aug. 11. 20:23
 2/3 anonim válasza:
Biztos drága a papír meg a festék. Amúgy csak tanúként hallgattak ki, mitől vagy úgy megijedve? Kihallgattak, ez a dolguk. Szerintem épp a tettest keresik, a tanúk kihallgatása is ezt segíti.
2018. aug. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ügyvéd ismerősünk mondta egyszer akivel nagyon régen beszéltem már,hogy bármilyen "minőségben" van beidézve egy ember a rendőrségre,mindig át kell olvasni a-tól z-ig mindent és másolatot kérni rögtön. Nem szabad elhinni,hogy majd később meg minden,kérni kell és kész.
2018. aug. 11. 22:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!