Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 2.5 éve vásárolt laptop, mást...

2.5 éve vásárolt laptop, mást küldtek, most akarnak intézkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


2.5 éve vásároltam egy laptopot, elvileg jobbat küldtek (i7-et i5 helyett, jobb grafikus chip)

Mivel én nem értek hozzá így nem tűnt fel, még az se tűnt volna fel ha rosszabbat küldenek, mert a márka ugyanaz volt.


Igen, most akarnak intézkedni, hogy fizessem ki a különbözetet. (~100k)

Én mondtam hogy ezt nem fogom megtenni.

Amit ajánlottam: Visszaküldöm a laptopot, ők meg a vételárat visszafizetik. (Nem fogadták el értelemszerűen, nem érné meg nekik)

Azt is mondtam hogy akkor cseréljék egy azonos tudásúra, azonos vételárúra.

Aztán mondták hogy ők nem akarják a laptopot tőlem, csak pénzt.


Ha nem fizetem ki, akkor mi történhet?

Ők hibáztak, nem én...


2018. júl. 31. 14:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem történhet semmi. A gép elromlott, ezért három hónapja leadtad, mint veszélyes hulladékot. Fogalmad sincs, milyen alkatrészek voltak benne.
2018. júl. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
:D Nem akarok hazudni, meg már mondtam hogy én felajánlottam hogy visszaküldöm nekik a vételárért.
2018. júl. 31. 14:20
 3/17 anonim ***** válasza:
Ja, bocs! Akkor keress egy ügyvédet!
2018. júl. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
2,5 év után? Hajtsd el őket a csába, próbálkoznak csak. Be se tudnák bizonyítani.
2018. júl. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Keressenek ők ügyvédet, 2,5 év után nem lesz könnyű dolga! Ne is válaszolj nekik!
2018. júl. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak le akarnak nyúlni, nehogy fizess! Ha hibáztak, nem lehet évek múlva benyújtani a számlát!
2018. júl. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük mert csak hülyére akarnak venni.

Én a helyedben fel sem venném a telefont, nem is reagálnék semmire, és mit tudnak csinálni? Feljelentenek? És akkor mivan? Egy ennek már 2,5 éve, és érdekes hogy csak most vették ezt észre. Másrészt ha annyira erősködnek keresel egy ügyvédet és ennyi. perelni úgy sem fognak mert többe kerülne a leves mint maga a hús, meg évekig eltartana.

2018. júl. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne válaszolj nekik többet, csak palira akarnak venni.
2018. júl. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
oké :)
2018. júl. 31. 15:35
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom a hibás teljesítésről való értesítésnak van egy határideje, ha az után szól bármelyik fél cumi.

Írd meg a homár blognak, érdekes eset.

2018. júl. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!