Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Te mit tennél ha részegen...

Te mit tennél ha részegen felvennének videóra?

Figyelt kérdés
Pl van idegenek elkezdenének venni téged videóra, mert részeg vagy és fura a járásod vagy beszélsz vagy bármi. A lényeg, hogy adott a szituáció: Részeg vagy és vesznek videóra fiatalok, tinédzserek stb.

2018. júl. 25. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Először is, kivenném a vizbűl a zokszigént!
2018. júl. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Személyi jogokat sérti szóval feljelenteném őket
2018. júl. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
3%
Kizárt dolog, hogy valaha részegre igyam magam, annyira nem szeretem az alkoholt. A sokak által kedvelt sörből egy üveggel sem tudok meginni, egy korty után már vágyakozom egy pohár ásványvízre/üdítőre. Komolyabbat bornál vagy pezsgőnél nem nagyon ittam, de nem is vágyom rá. Nevetnék és megdícsérném az illető videószerkesztési képességeit, mert 27 évesen még mindig nem rúgtam be egyszer sem, miközben van videóm egy volt osztálytársamról, nem bírt lábra állni sem, két másik srác cipelte haza.
2018. júl. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#3 - Legyszi nyomatekositsd meg tovabb, nem fogtuk fel.
2018. júl. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Leinnám magam...
2018. júl. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért ez nagyban függ a körülményektől.

Ha nem teszi fel sehova arccal akkor felőlem levideózhat...

2018. júl. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!