Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek ezt csinálhatom?

Szerintetek ezt csinálhatom?

Figyelt kérdés

Anno engem vagyis tavaly feljelentett engem egy nö ,akivel a www.chat.hu nevu oldalrol "ismertem" meg.

Soha nem találkoztam vele,nem láttam,furcsa volt ez az egész,tök normálisan beszélgettem vele kb 2016-ig, 2013tol 2016ig., de se kép,se legalább hogy hol dolgozik és ez már nekem gyanusvolt.

Telorol is beszélgettunk, hangját is ismertem, suteményt is kuldott nekeü postán mivel cimet is cseréltunk,de se kép,se tali,se semmi tulakdonképpen hangján kivul azt se tudom sovány vagy molett, magas v alacsony, szoke v barna, nem tudom milyen az arca, és ez nekem nagyon zavaro volt,igy tehát elmentwm a cimére,de soha nem csöngettem be, nem láttam, csak végigüentem az utcán, de álllitolag ö látott és spontán 2 szer us feljelntett.

Mivel 2 szorra is feljelntett, valoszinuleg birosági tárgyalás lesz,és öt is beidézik, és neki is ott kell lenni,de hogy mikor lesz táegyalás azt nem tudom,de ugyészség már átette az egészet oda, .

Nagyon ciki és szégyen éesz ez az egész, elöször talizunk 5 év után akkor is biroságon.

És hogy csinálhatom e azt hogy kérek szembesitést akármi, tudni illik szorongo vagyok, nem nagyon emberek közés,és félek beszélgetni is.

Vagy mit lehet tenni?

Kinos lesz ez mindkettönknek.


2018. júl. 15. 08:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Jesszus milyen emberek vannak.. Egy ilyen paranoid skizofrén nő minek társkeresőzik egyáltalán. Valszeg valami súlyos testi lelki traumán eshetett át régebben és ezért retteg ennyire a személyes találkozástól.
2018. júl. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Ez elképzelheto,ugyanis rengetekszer "sirt"-facen nekem , hogy csunyának tartja magát, meg biztos megilyednék töle és stb.

Momdtam neki akkor, ez egyáltalán nem igy van, meg én szivesen haverkodok vele, és ha tudok segitek, de nem.

Ö makacs volt és fujta azt hogy ö csunya, meg ez neg az ezért sincs fent képe facen sem, de igy hogy feljelentett saját magánaj, meg nekem okozott problémákat,szoval nem értem.,vagy ö azt gondolja hogy a biroságon ha lesz nrki nem kell ott lennie?

2018. júl. 15. 09:31
 13/17 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha nem akart veled találkozni személyesen, akkor ezt tiszteletben kellett volna tartanod. Ha neked ez így nem felelt meg, akkor pedig becsületesen közölni vele, hogy ez van, fejezzétek be a kapcsolatot - és többet nem írsz neki. Semmiképp sem az a megoldás, hogy mászkálsz a ház előtt és megpróbálod kifigyelni. Ez valóban zaklatás, a sértett akarata ellenére, rendszeresen megpróbáltál személyes kapcsolatot felvenni, és erről van bizonyíték. Nem véletlenül került bírósági szakaszba az ügy.

Egyébként kifejezetten visszataszító, hogy te még most is a szembesítésen agyalsz, csak hogy a beteg kíváncsiságodat kielégítsd, ahelyett, hogy ügyvédet keresnél. A büntetési tétel ugyanis egy évig terjedhető szabadságvesztés, amit persze nyilván nem fogsz letöltendőként kapni, ha büntetlen előéletű vagy, de akkor sem mutat jól.

2018. júl. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék azt kapni utolso válaszolo.

Tanulo vagyok és vállslkozni szeretnék utána. Ha most olyat kapnék akkor soha nem válthatom ki.

De ez nem igaz, háborgás abbol áll, hogy te ismered az illetot képröl is ,és követed öt zaklatod,

Az hogy valaki kiakar valsmit nyomozni,az nem zaklatás ,hanem kiderités.

Ezek szerint akkor minden magánnyomozo zaklatja aki után nyomozgat, nem de bár?

Mert az ugyfél erre megkérte.

Azt se tudom hogy milyen hogy néz ki, tetszene nem tetszene, szimpatikus e nem szimpatikus e stb.

Ha ismerném személyesen, vagy képröl azonositás miatt, és ugy mennék oda, na az már zaklatás lenne én szerintem. Csak a ugyészség félreértette, a rendörség is kiváncsi vagyok a biroságra.

Vagy nem jut el, az info mert nem ilyenekkel foglalkoznak vagy én nem tudom,de ahogy te a válaszodban is irtad hogy én öt zaklattam az ö akarata ellenére ami nem igaz.

Kezdjuk ott mi van ha férfi az illetö? Engem meg kifigyelnek, tudják a cimemet betörnek a lakásomba kirabolnak, és nekik áll majd még feljebb,.

Vagy mi van ha ez egy bunbanda, akik elkérik a cimet neten keresztul másoktol és a csajt használják ilyen alibinek vagy minek vagy,akármi. Mai világban sose lehet tudni, ezért veszélyes netröl ismerkedni.

2018. júl. 15. 11:59
 15/17 A kérdező kommentje:
Ugyvédre sajnos nincs pénzem,ez van
2018. júl. 15. 12:01
 16/17 anonim válasza:

Te jó ég! Kiadta a lakcímét interneten keresztül... Ne csodálkozz, ha betörnek hozzád.

Ha nem küldött képet, az nem azért van, mert félénk, hanem azért, mert ő nem az, akinek kiadta magát.

Ezek után már csam remélni tudom, hogy a sütiket nem etted/eszed meg, ki tudja mit rak bele.

2018. júl. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Sutit 2014 ben kuldte egyet ettm belöle többit akkor kidobtam. Bár én vok a hu..e hogy egyáltalén szoba álltam egy kép nélkuli emberrel,csak tulságosan is kedves volt velem,nekem meg az jolesett.
2018. júl. 15. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!