Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek ezt csinálhatom?

Szerintetek ezt csinálhatom?

Figyelt kérdés

Anno engem vagyis tavaly feljelentett engem egy nö ,akivel a www.chat.hu nevu oldalrol "ismertem" meg.

Soha nem találkoztam vele,nem láttam,furcsa volt ez az egész,tök normálisan beszélgettem vele kb 2016-ig, 2013tol 2016ig., de se kép,se legalább hogy hol dolgozik és ez már nekem gyanusvolt.

Telorol is beszélgettunk, hangját is ismertem, suteményt is kuldott nekeü postán mivel cimet is cseréltunk,de se kép,se tali,se semmi tulakdonképpen hangján kivul azt se tudom sovány vagy molett, magas v alacsony, szoke v barna, nem tudom milyen az arca, és ez nekem nagyon zavaro volt,igy tehát elmentwm a cimére,de soha nem csöngettem be, nem láttam, csak végigüentem az utcán, de álllitolag ö látott és spontán 2 szer us feljelntett.

Mivel 2 szorra is feljelntett, valoszinuleg birosági tárgyalás lesz,és öt is beidézik, és neki is ott kell lenni,de hogy mikor lesz táegyalás azt nem tudom,de ugyészség már átette az egészet oda, .

Nagyon ciki és szégyen éesz ez az egész, elöször talizunk 5 év után akkor is biroságon.

És hogy csinálhatom e azt hogy kérek szembesitést akármi, tudni illik szorongo vagyok, nem nagyon emberek közés,és félek beszélgetni is.

Vagy mit lehet tenni?

Kinos lesz ez mindkettönknek.


2018. júl. 15. 08:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy szórakoztató tárgyalás lesz, megtalálta a zsák a foltját...
2018. júl. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Meg ,ezt a rendörségi kihallgatáson is elmondtam, hogy ez lesz az év táegyalása, ö nem tudja milyen vagyok személyesen, és én.meg nem tudom hogy néz ki és milyen személyesen.
2018. júl. 15. 08:21
 3/17 anonim ***** válasza:
Tulajdonképp mi a "vád" ellened? Az ügyészség vitte el bíróságig az ügyet?
2018. júl. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Zaklatás, a vád, és ennyi.

Hogy én ott jártam közteruleten, de le lettem fotozvs,aztán bevitték a rendörségre is feljelntettek és stb.

Mármint az a nö akivel állitolag beszélgettem.

De ha szembe is jönne velem,én akkor sem tudnám hogy hogy nézne ki, tehát és ezt ö is nagyon jol tudja, tehát le se merném szolitani.

Én azért mentem akkor arra a cimre, hogy lakik e ott egy az akkor 26-27 éves nö, legalábbis messengerben ezt irta hogy annyi idös,én meg 3 évvel vagyok fiatalabb nála.

De senkit nem láttam se ki se be.

Ezekszerint engem viszont látott valaki, de én is perelhetnék, azzal s váddal hogy közteruleten lettem lefotozvs ahogy mentem a boltba kaját venni.

2018. júl. 15. 08:31
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem fura, hogy ennyi alapján bírósági tárgyalásig fajult a dolog, kellett itt még lenni valaminek.
2018. júl. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi, ezen kivul. Ezért sem értem.
2018. júl. 15. 08:34
 7/17 anonim ***** válasza:
Közterületen nem tilos sétálni, ebből tárgyalás nem lesz.
2018. júl. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Tehát akkor az ö utcájábn is sátálhatok, ? Az sem jelent semmit ?
2018. júl. 15. 08:46
 9/17 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit zavaros az ügy. Kifejezetten megtiltotta, hogy személyesen keresd fel, egyértelműen elzárkózott a találkozástól? Le is tiltott chaten, meg akart szakítani minden kapcsolatot, és utána kezdted keresgélni? Hányszor mászkáltál az ajtaja környékén? Ha tök máshol van a lakcímed, és rendszeresen ott kóricáltál a környékén, figyelted a házat, kicsit nehéz lesz beadni, hogy te csak boltba mentél. Azt ugyanis valószínűtlennek tartom, hogy te épp csak végigmentél az utcán.

Ezt is te írtad ki?:-)

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__9407..

2018. júl. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Azt amit belinkeltél kérdést nem én irtam ki.

Nem nem értitek. Én nem csak a boltba mentem,hanem végigmentem többször is utcában,ahoé állitolag ö lakik.

X cimen x házszám, de ott egymás mellett vannak a házak , egy egyenes uton, utcában. Végigmentem meg vissza, rnnyi volt,de nem ott álltam a x házszám alatt a kapu elött, . Hanem az utcában sétáltam oda vissza amit meglehet unni, és bementem a boltba aztán haza. És hogy ezt miért csináltam,mert kibáncsi viltam ki lakik ott, kiveé chatwétem,de myilván a szuéeivel v családjával lakik,vagy nem tudom, de ez akkor sem fog már kiderulni hogy hogy néz ki a nö, csak a biroságon fogom látni, mert feleséges hogy én ott vagyok, dw senki se be se ki..

És pontosan ezért lettem feljelentve, én képet akartam töle hogysn néz ki, milyem az arca, ö meg azt se mondta meg hogy, mivel foglalkozik,és igy beszélgettunk éceken keresztul, jha meg ha annyira szégyenlös minek kuldott nekem anno suteményt a cimemre?

2018. júl. 15. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!