Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szex után a partnerem engedély...

Szex után a partnerem engedély nélkül csinált rólunk egy szelfit az ágyban, de nem szóltam. Tovább nem küldheti senkinek jogilag, ugye?

Figyelt kérdés
Az egyik szeretőm két hete szeretkezés után csinált egy szelfit -- az engedélyem nélkül felülnézetből az ágyban. Úgy voltam vele, hogy nem szólok, biztos csak magának kell. De most kicsit félek, hogy felrakja valahová vagy elkezdi küldözgetni, esetleg zsarolni vele, ha elhagynám. Mit lehet tenni? Az engedélyem nélkül nem küldheti el másnak, nem?

#szexszelfi
2018. júl. 12. 16:17
1 2
 1/16 anonim válasza:
48%
Elküldheti annak akinek akarja! Most komolyan szerinted melyik rendőrség foglalkozik ezzel? Töröld ki az első adandó alkalommal amikor van rá lehetőséged!
2018. júl. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
73%
Nem küldheti el senkinek! Ha mégis megtenné és ki rakja a netre,feljelentheted! Most voltunk nem rég ilyen miatt rendőrségen,pedig csak megkaptuk egy haverunktól a képet!
2018. júl. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
88%

“Az egyik szeretom” miert, hany van? O.o

Amugy nehogy elhidd mar, hogy nem fogja elkuldeni senkinek.. jogilag nem tehetne, de ha mar elkuldte, mit lehet tenni?

2018. júl. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Jaj. Megijedtem. De van ilyen törvény, nem? Miért készíthette? Csak emlékből, nem?
2018. júl. 12. 16:55
 5/16 A kérdező kommentje:
Jó, tehát mehet a feljelentés, ha arra kerül a sor.
2018. júl. 12. 16:56
 6/16 anonim válasza:
6%
Te fiú vagy lány vagy és mennyit látni a képen mert ha fiú és deréktől lefelé nem látszik semmi akkor felesleges az aggodalmad! Ha lány akkor cumi!😊
2018. júl. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
És ha a haverja recskázik a képre? Kit jelentesz fel?
2018. júl. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
89%
Mehet instára ki #aftersex hasteggel
2018. júl. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Ha kikerül a netre, hiába jelented fel, az 1-2 év mire "talán" lekerül, valószínűleg életed végig ott lesz.
2018. júl. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
10%
Párod elérhetősége? Nem mintha el akarnám kérni, de felvehetem vele a kapcsolatot? Na jó kíváncsi vagyok, pénzért biztos eladná, de ne félj rajtam kívül senki nem látná.
2018. júl. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!