Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az mennyire gáz vagy ciki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz vagy ciki hogy én 20 éves vagyok ( F) s a partnerem pedig 15?

Figyelt kérdés
2017. dec. 15. 19:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nagyon.
2017. dec. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Elég fura, de nem ítélnélek el miatta, illetve persze indoktól függ, hogy miért épp egy ilyen fiatal lányt választottál.
2017. dec. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem nagyon,de kicsit az:D Mondjuk 20 évesen nekem is bejött egy fiatalabb csaj,de Ő 1 hónap múlva 16 lett, és a 16-20-as felállás sokkal jobban hangzik. Persze nem mondom a 15 éves lányok között is akad olyan aki több f-szt fogott már mint kilincset.
2017. dec. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát ismerek olyat aki 24 éves és 13 éves barátnői voltak,szóóval..
2017. dec. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
csak az számít hogy neked ciki/kényelmetlen-e.. és e kérdés alapján egyértelműen az. az meg, hogy adsz mások véleményére, csak még rosszabb..
2017. dec. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szexpartnerre gondolsz vagy rendes párkapcsolatra? Csak, mert köztem és a barátnőm között is 5 év van és pont ennyi idősek voltunk amikor összejöttünk, mint most ti, ugyanakkor én tisztában voltam azzal, hogy egy ilyen fiatal lány lehet akármilyen érett is testileg, lelkileg nem valószínű, hogy az és nagy az esélye annak, hogy majd később megbánja a szexet, úgyhogy mivel szerettem/szeretem és nem akartam neki rosszat, vártam rá 2 évet. És nem, nem bántam meg és nem is kúrtam félre.

Szóval, ha szexpartnerek vagytok, akkor igen, gáz. De ha rendes párkapcsolatról van szó és még nem feküdtetek le, akkor kérlek várj vele, ha nem akarsz neki majd később rosszat!

26/F

2017. dec. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#6: A te eseted eléggé ritka, de a valóság az,hogy ezek a kislányok előbb kezdeményeznék a szexet, mint az arra érett pasik,és ez szomorú...
2017. dec. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Ocsmány pedofil... gyerekkel dugni... gratulálok...
2017. dec. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

utolsó.

Ki mondta,hogy dugnak?:D

Szerinted annyira komoly a kapcsolat,hogy eljutanak odáig?

Ha az lenne nem írná ide,hogy nem ciki-e ez az egész.

Gondolkozz.

2017. dec. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Gáz. Add inkább nekem a csajt...
2017. dec. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!