Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ahoz hogy valakit lecsukjanak...

Ahoz hogy valakit lecsukjanak bio fu terjesztessel eleg ha 1 2 tanu az illeto ellen vall?

Figyelt kérdés
2018. júl. 11. 01:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
bizonyíték se ártana
2018. júl. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%

A bio fuvet nem tudjak termeszteni 😂😂😂

Az szintetikus te vadbarom.

2018. júl. 11. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Upsz. Most latom hogy elolvastam 😅 bocsi

Szerzel bizonyitekot (uzenetek, video, tanuk...) aztan szepen besetalsz a rendorsegre,es megteszed a feljelentest.

2018. júl. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha kettő vall ellened, az már szar ügy. Bizonyítéknak pedig ott a terhelő vallomás.

#1-nek:

Ha látok egy betörést, ismerem a betörőt de meglép, akkor megússza mert csak az én vallomásom van ellene?

2018. júl. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kovpet ***** válasza:

"Ha látok egy betörést, ismerem a betörőt de meglép, akkor megússza mert csak az én vallomásom van ellene?"


Igen, ha nincs más tanú vagy bizonyíték. Szép is lenne, egy ember ellenőrizhetetlen szavai miatt börtönbe menni.

2018. júl. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi a baj drogoskám? Bántani akarnak? :(
2018. júl. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
#5-nek: Ezt hívják a szakzsargonban élet-szerűségnek. Vagyis ha hihető hogy ő volt, akkor csüccs!
2018. júl. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha terhelő vallomást tesz 1 is elég ahhoz, ha kivizsgálják a dolgot bizonyítékot is találnak. A kérdésedben a büncselekmény elkövetése adott. Szóval nem úgy tetted fel hogy megvádolták az illetőt hanem ténykényt beszélsz róla akkor biztosan találnak bizonyítékot is
2018. júl. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 árokpart ***** válasza:
Nem értem egyszerűen, hogy egyáltalán mi a frásznak kell szívni ilyen vackokat amiről azt sem tudni, hogy tulajdonképpen micsoda. Miért nem jó egy jó hűtött vilmoskörte pálinka egy kis hűtött valódi gyümölcslével kísérőként. Csodálatosan finom, nem is annyira drága jól is esik és még tényleg jó kedved is lesz tőle és ráadásul rejtegetni sem kell Büntetni legfeljebb akkor büntetik ha közterületen iszod és másban esetleg megbotránkoztatást keltenél. Otthon akár egyedül, akár baráti társaságban remek kikapcsolódás akár megünnepelni valamit. Mielőtt azt írnák sokan, hogy öreg vagyok nem nem vagyok öreg 40-es vagyok, csak reálisan látom a dolgokat. Rendes minőségi füvet, vagy akár erősebb drogokat minőségit úgysem kapsz, mert ahhoz olyan körökben kell járni, de egy átlagember olyat meg sem fog közelíteni, hacsak nem diplomata leszel vagy valami magas funkcióban lévő politikus vagy híres énekes vagy színész. Külföldön Hollandiában és azt hiszem Dániában lehet legálisan kijelölt üzletekben kapni 21 éves kor felett marihuánát és hasist minimálisra korlátozott mennyiségben. Tehát ha ott is jól akarod magad érezni és még haza is szeretnél belőle hozni magadnak úgymond gondolom jobb időkre, akkor ahhoz legalább kb. 20-25 különböző kijelölt boltba be kell menned, hogy összegyűljön az adott mennyiség. Na már most ugye az ottani fogyasztással nincsen gond, hacsak itthon nem kérnek tőled tesztet. Viszont a behozatal bármilyen kis mennyiségben is kábítószer csempészetnek minősül. Ebben az esetben én úgy tudom, hogy még az sem játszik ha kis mennyiséget hozol, hogy megúszd eltereléssel, vádemelés elhalasztásával, az csak akkor lehetőség ha itthon kapnak el csekély mennyiséggel. Ha netán komoly mennyiséget hoznál haza, akkor a csempészet mellett terjelsztői magatartással is megvádolhatnak, mert kereskedelmi mennyiség . Teljesen mindegy a te magatartási szándékod a tekintetben, hogy te csak esetleg saját magad akartad azt folyamatosan elfogyasztani és csakis azért hoztad, mert ugye nálunk és a világ legtöbb országában legálisan nem kapható, ezt még egy nagyon jó ügyvéddel is nehezn tudnád bizonyítani vagy sehogyan sem. Nem érdemes az időt, életet erre pazarolni.
2018. júl. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!