Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Névváltoztatás?

Névváltoztatás?

Figyelt kérdés

Gondolkodok, hogy nevet változtattok.

Mi történik akkor, ha utaná valaki, aki nem tudja hogy nevet változtattam megpróbál visszaélni az adataimmmal?

Például szerződést próbál kötni egy közmű, vagy egy internet szolgáltatóval a régi nevemet használva?


2018. jún. 29. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
nem történik semmi mert a névhez adószám taj szám bla bla bla bla tartozik mert hatvanynolcezer ugyanolyan nevű ember van viszont a taj adó bla bla bla bla bla bla mind más egyedi így az igazol a neved nem lényeg csak nem mutatkozhatsz be úgy hogy 4241243223535325 vagyok
2018. jún. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerintem nincs olyan szerződés, amin nincs rajta szerződő fél neve!

Plusz alá is kell írnia.

2018. jún. 29. 11:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Szinte kizárt. Minden közműszerződéshez és internethez is be kell mutatni az adásvételi szerződést, le is szokták fénymásolni. Szóval hacsak valaki egy ingatlan adásvételit nem hamisít előbb (aminek kötelező tartozéka az összes személyes adat plusz adószám is), nem tud szerződést kötni más nevére, sem újra, sem régire.


A hármas meg idióta.

2018. jún. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

4-es!

Köszönöm szépen a részletes és érthető tájékoztatást!

Most megnyugodtam.

2018. jún. 29. 15:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!