Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tudok tenni?

Lawey kérdése:

Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Anyám zaklatás miatt jelentett fel,aki hazudott.Több esetben kértem a Hatóságokat,hogy Anyám hazudott vagy nem.A Hatóság erre nem válaszolt.Anyám hazugsága miatt börtönbüntetésre ítéltek.
2018. jún. 28. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Leülöd.
2018. jún. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A vizsgálatot azért kértem a Hatóságtól,hogy állapítsák meg,hogy Anyám hazudott vagy sem.Erre semmilyen formában nem kaptam választ.Anyám hazugsága miatt ítéltek börtön büntetésre.
2018. jún. 28. 11:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag semmit.
2018. jún. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem szóló értesítéseket Anyám vette át,mint sértett.Eröll nem értesített,mint vádlotat.
2018. jún. 28. 11:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Mit tudsz tenni?

Keresd fel orvosodat, gyógyszerészedet.

2018. jún. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne már! Egy sima zaklatásèrt börtönbüntetès???


Kell ott lennie másnak is...

2018. jún. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Zaklatásért legfeljebb felfüggesztett jár. Vagy nem mondasz el mindent, vagy kamu a kérdés.
2018. jún. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az ítélet ellen sosem védekezhettem annak ellenére,hogy bármikor elérhető voltam.
2018. jún. 28. 19:04
 9/9 anonim ***** válasza:

Annyit tudsz tenni, hogy ha nem jogerős, fellebezed. Másodfokon biztos, hogy enyhébb ítéletet kapsz, mert ez a lehető legmagasabb és a háttér nélkül nem nagyon értem még mindig, hogy miért kaptál ilyen súlyos ítéletet...

Kérhetsz még elnöki kegyelmet is, habár sztem ez piti ügy ahhoz is... éppen most olvastam, hogy egy szülészt felmentett a börtönbüntetés alól.


Ezeken kívül szökni tudsz még, 5 év múlva elévül...

2018. jún. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!