Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet tenni ez ugyben?

Mit lehet tenni ez ugyben?

Figyelt kérdés

Feljelentett egy csaj, akivel regebben eleg sokat beszelgettem ,de keprol nem lattqm ami eleve gyanus volt,es soha nem talalkoztunk.

Miutan engem letiltott ismerosommel kezdett el kommunikalni, beszelgetni.

Valszeg ez a csaj psziches beteg en meg kifogtam ot,anno egy annno egy ilyen tarsalgos oldalrol.

Kikertem tegnap az iratokat ahol a sertett tanuvallomast tett,es borzaszto az egesz, az a full hszugsag hogy en ot korlstozom a szabadsagaban ,meg bekepzeli azt hogy en ot kovetem ,meg ott vagyok a haza elott.

Eleg durvs,soha nem volt birisagi targyalasom, bevallom nem is terveztem hogy lesz is valaha,mert erkolcsos ember vagyok,de borzaszto ami itt tortenuk.

Tehat eleve az hogy engem cukkolt azon hogy ismerosommel beszelgettt, miutan engem letiltott.

Es tudta hogy ez engem idegesiteni fog, probaltam vedekezni csinaltam szamtalan facebook profilt, irni probaltam neki,de feljelntett mert torvenyileg valoban zaklatasnak minosuk,de a kivalto ok nem tudom szamit e barmit is?


2018. jún. 19. 07:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológus látott már?

Komolyan mondom, hogy kezelésre szorulsz és ez az ügyed elbírálásánál is enyhítő körülmény lehet.

2018. jún. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te vagy pszichés beteg. Atya ég...

És ilyenek járkálnak közöttünk.

2018. jún. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

"csinaltam szamtalan facebook profilt, irni probaltam neki"


Nos, itt látszik az, hogy Te próbálod Őt zaklatni.

Miért nem hagytad a franca?

Más, tanulj meg helyesen, és ékezettel írni, az nem kifogás, hogy telefonról mert azon is van ékezet.

Ha így írtál neki is, ne csodálkozz hogy letiltott.

Remélem jól megbüntetnek, majd bent a kóterbe lesz seggbekuki.

2018. jún. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ilyen polgari as alpari mod stilusban levo valaszok . Nem azert csinaétqm tobb facet mert zaklattam,azert csinaltam mert ragalmazott.
2018. jún. 19. 09:40
 5/15 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz. Pszichopata vagy... Nincs betegségtudatod.
2018. jún. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Engem ugy neveltek hogy alljak ki magamert,megtehettem volnq hogy hagyom a fenebe,csak akkor ezt eljatsza massal is,radasul penzt koltottem ra anno, ez plusszban ratett az egeszre
2018. jún. 19. 09:42
 7/15 A kérdező kommentje:
Jolvan haggyuk, itt az is kerdes birosagon ha lesz neki is meg kell jelennie hogy egymas szemebe nezzunk?
2018. jún. 19. 09:44
 8/15 A kérdező kommentje:

Amzgy voltam pszichologusnal, o is nekem adott igazat, ugyved is .

Az egy dolog hogy csinaltam sok facet probaltam magam vedeni amit persze zaklatásnak vett. De ha nem ragalmaz, cukkol, akkor en se csinaltam volna,de o tudta nagyon jol hogy en ezen begurulok,es ezt hasznalta ki.

2018. jún. 19. 09:48
 9/15 anonim ***** válasza:
Magyarán még idegbeteg is vagy.
2018. jún. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Persze minden vagyok,csak nem szemelyesen hanem neten .
2018. jún. 19. 09:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!