Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet tenni ez ugyben?

Mit lehet tenni ez ugyben?

Figyelt kérdés

Feljelentett egy csaj, akivel regebben eleg sokat beszelgettem ,de keprol nem lattqm ami eleve gyanus volt,es soha nem talalkoztunk.

Miutan engem letiltott ismerosommel kezdett el kommunikalni, beszelgetni.

Valszeg ez a csaj psziches beteg en meg kifogtam ot,anno egy annno egy ilyen tarsalgos oldalrol.

Kikertem tegnap az iratokat ahol a sertett tanuvallomast tett,es borzaszto az egesz, az a full hszugsag hogy en ot korlstozom a szabadsagaban ,meg bekepzeli azt hogy en ot kovetem ,meg ott vagyok a haza elott.

Eleg durvs,soha nem volt birisagi targyalasom, bevallom nem is terveztem hogy lesz is valaha,mert erkolcsos ember vagyok,de borzaszto ami itt tortenuk.

Tehat eleve az hogy engem cukkolt azon hogy ismerosommel beszelgettt, miutan engem letiltott.

Es tudta hogy ez engem idegesiteni fog, probaltam vedekezni csinaltam szamtalan facebook profilt, irni probaltam neki,de feljelntett mert torvenyileg valoban zaklatasnak minosuk,de a kivalto ok nem tudom szamit e barmit is?


2018. jún. 19. 07:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"de o tudta nagyon jol hogy en ezen begurulok"


Kis hirtelenharagú :D szegénykém

2018. jún. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Neten mindenki beszologat mindenkinek itt gykn is de eloben mar nem mernek rgymasnak, szemelyes kapcsok. Szamitanak amugy is,ezt elmondom majd a birosagnak is ha lesz targyalas
2018. jún. 19. 10:00
 13/15 A kérdező kommentje:
De hq talizok vele birosagon,kivamcsi vagyok az egeszre,egymas szemebe nezni,amugy en tok nyugodtan irogatok szobamban peldaul, senkivel se veszekszek stb. Azert csinaltam mert nem facen kell az embert megitelni hogy milyen hanem a valosagban.
2018. jún. 19. 10:08
 14/15 anonim ***** válasza:
Fú, nagyon ki vagy :D Örülj, ha nem visznek el a bíróságról a diliházba egyből.
2018. jún. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Na xdddd
2018. jún. 19. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!