Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kit kell feljelentenem, ha...

Kit kell feljelentenem, ha egy egész város megfigyelt, és lelki terrorban tartott engem ok nélkül?

Figyelt kérdés

Elmesélem a történetet az elejétől:


A testvérem és a barátja dolgoztak egy gyárban, ahol voltak cigányok is, meg szélsőséges jobboldaliak is. Ugye a szélsőségesek szidták a cigányokat, és a jobbikra szavaztak. De amikor bent voltak a gyárban, akkor egyáltalán nem voltak különbek a cigányoknál, sőt, haverkodtak a cigányokkal, és jól elvoltak velük, és közösen baszogatták a jobbikosok és a cigányok közösen a testvéremet. Egymással meg jól elvoltak. Erre a testvérem barátja észrevette, hogy ezek a szélsőséges jobbikosok is cigányok, csak sokkal világosabb a bőrük. A testvérem barátja szerint azért bántották, baszogatták őket, mert ők magyarok, és bár szidják a cigányokat, valójában a magyarokat utálják. Ezek után a testvérem és a haverjai jogosnak tartották azt, hogy ilyen megaláztatás után visszavágjanak azoknak, akik amúgy folyton szidták a cigányokat.


A testvérem és a barátai Pécs utcáin kigrefitizték a házfalakra nagy piros betűkkel, hogy "Kifehéredett cigány, ismerem a fajtád!"


Emiatt az egész város utál ENGEM IS, és sokáig köptek egyet, amikor megláttak. Pedig én nem tettem semmit. Csúnyán néztek rám, beszóltak, oda ordítottak nekem, kiröhögtek. Mindenki utált, kicsiktől a nagyokig. Pedig én nem is tettem semmit. Hogy a lakosságot mélyen érintette a dolog, az abból látszik, hogy a greffitik többségét átgrefitizték, átsatírozták. Konkrét bizonyítékom nincs, hogy a testvérem és barátai csinálták-e volna, csak sejtjük, mert ők hangoztatták sokszor, amit kigrefitiztek.


Nem tudom, hogy én miért lettem célpont, és a testvéremmel sem értek egyet. Egyáltalán nem védem őt, sőt, utálom. Ennek ellenére mégis engem utál a város.


Kérdéseim:

1. A város miért fogott össze ellenünk? Miért nem a rendőrség cselekedett, ha a lakosságnak volt valami gondja?

2. Én miért lettem célpont, amikor én is ellenzem, amit a testvérem és a haverjai csináltak?

3. Kit kell feljelentenem azért, amiért megfigyeltek, és lelki terrorban tartott a város szinte egész lakossága engem?

4. Kicsoda, és hogyan tudott 150 ezer embert informálni, és megmondani, elmesélni, megmutatni neki, hogy ki az a személy, aki a greffitiket csinálta?


Igazából be szeretnék menni a rendőrségre, és kinyomoztatni, hogy ki volt az első személy, aki rámkente a gyanút, miközben én is ellenzem, amit a testvérem és főleg a haverjai csináltak.

Arra is gyanakszom, hogy van egy weboldal a neten, ahol fent vannak a fotóink, és kibeszélnek minket. Azt szeretném, hogy ezt a weboldalt végleg megsemmisítsék. Ártatlan vagyok, és nagy bűn szárad annak a lelkén, aki engem is lejáratott egy komplett város előtt!


2018. jún. 17. 17:24
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
#30 Ez nem igaz! Sosem tettem fel ilyen kérdést!
2018. jún. 18. 15:55
 32/34 anonim ***** válasza:
95%
2018. jún. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha voltál pszichiátrián, akkor biztos írtak neked gyógyszert. Jó lenne, ha szednéd. Elég súlyos paranoiában szenvedsz.
2018. jún. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Ha tényleg igaz, akkor jobban teszed ha elköltözöl. Ha nem, akkor mi értelme a kérdésednek?
2018. júl. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!