Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kié a ház előtt álló gyümölcsf...

Kié a ház előtt álló gyümölcsfa termése?

Figyelt kérdés

2018. jún. 12. 11:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
32%
Bárkié. Tehát azé is aki előtt áll. Ha annyira kell neki akkor szépen leszüreteli,joga van hozzá. De általában az ilyen csak hagyja lerohadni, lepotyogni ,de üvölteni azt tud ha egy marékkal szed egy arra járó ..
2018. jún. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
47%

# 7/11 Időpont ma 13:00


Nem tudom valaki hogy lehet ennyire debil. A kerítéstől 1 m nem jelenti azt, hogy a háztól is 1 m.... Tudod, ott a kerítés és a járda között van egy kis zöld övezet ahova bokrokat, vagy kisebb fákat ültetnek. És ott van szilvafa. Küldök képet, hátha úgy feltudod fogni: [link] . kb. így van.

2018. jún. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
42%
Nyilván közterület. De azok a gyümölcsfák nem maguktól kerülnek oda. Sokan ültetnek. Nyilván nem a városi népek járnak rá. A falun élők néha. Megáll megdézsmálja. Kostolja meg bánom is én. De ne szedje szatyorszám. Mert ültethetne ő is magának. Én azt ugyanúgy metszem permetezem mint azt ami benn van. Ha kell kérjen adok. Én nem mernék más háza elől szedni. Pofátlansáf
2018. jún. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

" Én nem mernék más háza elől szedni. Pofátlansáf"


Az a pofátlanság, hogy te azt képzeled, hogy más földjén termett gyümölcvs a tied. Nem csoda, hogy az a nicked, ami.

2018. jún. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
42%

#12


HyGuys!

Nem vagyok debil, csak mivel olyan településen van a nyaralónk, ahol a házfalak utcafrontiak, automatikusan abból indultam ki, ... a bocsánatodért esedezem!

Illetve mégsem!

Aki ilyen suttyó módon kezdi a mondókáját mint te, azzal nem érdemes foglalkozni.

2018. jún. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
76%
14:53 Úgy könnyű hogy semmid sincs de a másét meg elvennéd. Termelj és eszel. Biztos nem falun élsz mert akkor tisztában lennél az iratlan szabályokkal. Ha tetszik ha nem pofátlanság más háza előtti fáról szüretelni a termést. Ismerem a fajtád. Minden kellene ingyen.
2018. jún. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Érdekes némelyek mennyire tudják hogy más földje. De te se füvet nyírni jönnél az árokpartot. Mert ugye azt is kell. Olyankor nem a más földje érdekes módon . Ott a lehetőség venni fillérekért egy kertet teleültetni fával. Éven át metszeni permetezni trágyázni locsolni. Aztán ha nem fagy le nem veri el a jég majd eszel róla. Mert ez így megy
2018. jún. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Bobcat. Ne privátokat írkálj menj el dolgozni aztán a pénzből vehetsz gyümölcsöt ne a máséra pályázz.
2018. jún. 18. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!