Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen lehetőségeim vannak,...

Milyen lehetőségeim vannak, ha betörnek?

Figyelt kérdés

Szeretném megkérdezni, hogyha egy betörnek hozzánk, akkor milyen lehetőségeim vannak önvédelemre? Persze nem megölni szeretném, hanem mennyire tehetem támadás képtelenné a betörőt? Olvasgattam az interneten, de 2016-os cikkeket találtam, és azóta sok minden változott, elméletileg.


Előre is köszönöm a segítséget!



2018. jún. 11. 19:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szóval akkor mindenképp fel kell kutatnom éjszaka egy baltát vagy hentesbárdot? :D

"Várj haver, keresek egy hentes bárdot, hogy megfeleljek a követelménynek?" :'D


..szóval otthon éjszaka bármivel..

2018. jún. 14. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ezt az éjszaka-dolgot nem értem. Éjszaka-nappal, nem mindegy? A betörések zömmel délelőtt vannak, akkor kevesebben vannak otthon, mint éjszaka, és nem is olyan feltűnőek.
2018. jún. 14. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

az a lényege a törvénynek hogy éjjel nem láthatod van e nála kés, fegyver vagy nincs, s mire kiderülne már késő. ezért megengedi a törvény hogy a legrosszabbat feltételezd.

ez a fegyvernek látszó tárgyhoz hasonló.

2018. júl. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!