Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tudsz a Tolvajkergetőkről?...

Mit tudsz a Tolvajkergetőkről? (Olvasd el a szöveget is! )

Figyelt kérdés

Valahányszor szóba kerülnek a Tolvajkergetők, mindig van valaki, aki fanyalogva megjegyzi, hogy "én a módszereikkel nem értek egyet". Ha te is ilyen vagy, mondd már el légy szíves, hogy mit tudsz a "módszereikről", mi az a "módszer" ami szerinted elfogadhatatlan, miért az, és hol hallottad azt, hogy azt a módszert alkalmazzák.


A másik, amit gyakran hallok, hogy "a törvényesség határán mozognak". A törvényességnek nincs határa. Valami vagy törvényes, vagy nem, de nincs olyan, hogy valami "törvényesebb", mint ahogy nem lehet pl. "picit teherbe esni" sem.



2018. jún. 9. 20:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

Én azt kérdeztem anno az okos liberálisoktól, hogy ha ellopják a biciklijét, majd Tomék visszahozzák, akkor mit tesz?

Feljelenti Tomcatet, a biciklit meg sűrű bocsánatkérések közepette visszaadja?

2018. jún. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Én nagyon szerettem, minden héten alig vártam hogy kijöjjön az újabb rész.


Nagyon szívesen látnék egy hasonló sorozatot, ahol a hatóságokkal EGYÜTTMŰKÖDVE kap el valaki csibészeket, vagy ha a rendőrség hasonló módszerekkel készítene ilyen sorozatot. Valamelyik rendőrkapitányság ugyanis nagyon a helyzet magaslatán állt, valamelyiknél meg belefulladtak a bürokráciába. Sőt, az együttműködés hiánya is vetett véget a Tolvajkergetőknek, mert egyszer állítólag önbíráskodásba torkollott a dolog (bár Tomcaték szerint a drogos tolvaj támadt rájuk először, szóval ki tudja mi törént...).

2018. jún. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

#1

Ez nem igaz. Nézzél Tolvajkergetőket, MINDIG a rendőrséget hívták! EGY alkalommal fajult el a helyzet, ami persze egynél több az optimálisnál, de tolvajkergetésnél a levegőben van sajnos az ilyen...

2018. jún. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#1, na ez az, amit soha nem csináltak. Olyan volt ugyan, hogy a biciklit nem zártak le, de hogy megverték volna, aki hozzányúlt, olyan soha. Ez pontosan az a rágalom, amit gőzerővel terjesztettek róluk, miközben szó szerint milliók láthatták, mit csináltak valójában. Ott a YouTube, keress rájuk. Mindig a rendőrséget hívták, mindig velük működtek együtt, mindig a rendőrség intézkedett.
2018. jún. 9. 21:24
 5/16 A kérdező kommentje:
#4: Igen, és abban az esetben sem nekiestek a "vélt tolvajnak", hanem kihívták a rendőrséget, a "vélt tolvaj" meg nem bírta a stresszt, mivel be volt tépve mint a mozijegy, és nekik ment.
2018. jún. 9. 21:25
 6/16 Vrynn ***** válasza:
29%

Az elején én is szerettem őket. Nemes cél, poénkodás, és valós problémák feltárása (leginkább a rendőrséggel kapcsolatban). Akkor még nem úgy álltak a dologhoz, hogy "na mi most megmutatjuk hogyan is kéne elfogni a csibészeket!".


Aztán már elkezdtek keménykedni, beszólogatni az embereknek, amivel egyre több botrány született. És ez már a rendőrségnek se tetszett.


[link]


Amit itt leműveltek, az már több mint gusztustalan volt. Én nem mentem fel a hajléktalant a lopás alól, de azért képzeld már bele magad az ő helyzetébe. Egy koszos putriba születsz meg, az egyetlen apaképed egy alkoholista roncstelep, és az egyetlen mód arra hogy ne halj éhen (meg hogy tudd finanszírozni a függőséged ami rád ragadt a rossz gyerekkorodból { nem mindenki tudja megfizetni a pszichológust } ) az az, hogy biciklit lopj.


Erre jön egy csapat városi fenegyerek, aki betör az otthonodba, belevilágít a képedbe, és folyamatosan aláz téged. Még jó hogy az lenne az első dolgom, hogy odanyúlok a baltához.


Kb. eddig néztem őket. Ami ellenük megy tárgyalás az tényleg egy kabaré, de maguknak keresték a bajt. Én személy szerint azzal a feltétellel engedném el Tomcatet, hogy befejezi amit most csinál, vagy legalábbis változtat a stíluson.

2018. jún. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%

Jaj már megint a mese.

Egyetlen járható út a bicikli lopás.

Gondolom munkáról még te se hallottál...

2018. jún. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Érdekes ez a városi ficsúr hozzáállás a "szegény emberekhez". Mert mindenki önhibáján kívül szegény ám, nem azért, mert életében egy percet se akart dolgozni, és megfelel neki az aluljáróban hemperegni valagrészegen. Csak az elkényeztetett hülyegyerekek hiszik azt, hogy azért van ennyi "szegény" mert a rendszer gonosz és bántja őket.
2018. jún. 9. 22:46
 9/16 Vrynn ***** válasza:
58%

Aztmondja városi ficsúr :D Úgy hogy nem is ismer.


Hát igen, nagyon rossz tulajdonságom hogy meg tudom érteni a hajléktalanok helyzetét. Az nem baj hogy direkt kiemeltem, hogy NEM mentel fel a lopás alól, de ez kit érdekel ugye.


Na de hogy kvittek legyünk, most én is feltételezek rólad valamit:


Az a bajod, hogy rosszat írtam a Tomcatedről. Ebben az esetben miért nem pontozol le? Úgyse akarsz ellenvéleményt hallani (a kérdésedből kiindulva).


Mint mondtam, nem kívánom hogy lecsukják, de sajnos sokáig játszott a tűzzel, így ez a helyzet elkerülhetetlen lett számára. Sok szerencsét kívánok neki a továbbiakban, és remélem hogy pozitívabb irányba fog haladni.

2018. jún. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Valóban nem tudom megmondani a személyi számod, de a válaszodból ordít, hogy egy elkényeztetett hülyegyerek vagy, aki négy fal között álmodozza össze a világot. Az ilyen szoktak "megértőek" lenni mindenféle aljadék népséggel, mert azt hiszik, hogy ez valami magasabb emberi minőséget képvisel. Sőt, igazából mindenről maguk kombinálgatják ki, hogy mi lehet, de arra nem veszik a fáradságot, hogy utána is nézzenek. Nekik bőven elég, amit tudni vélnek, az már "tény".
2018. jún. 9. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!