Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet szalonnatsutni?

Lehet szalonnatsutni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Hallottam sok dolgot, hogy engedely nelkul nem lehet a csaladdal meg baratokkal osszeulni es szalonnat sutni engedely nelkul mert birsag lehet belole. Mi nem vagyunk joba a szomszedokkal (mindketto olyanokert raplizik,hogy miert van feloltva este nalunk a lampa, miert nem fustol a kemeny,ha tel van). Leszeretnem beszelni veluk,de azert szeretnek itt biztosra menni


2018. máj. 30. 14:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

#9

Ez sem a szalonnáról szól, hanem a buli miatti csendháborításról.

2018. máj. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeresen bográcsozunk, grillezünk, szalonnát sütünk az otthoni kertben és a Balatonnál is, holott utóbbinál egymás hegyén-hátán vagyunk a szomszédokkal, mert kicsi a telek.

Legutóbb a múlt hétvégén követtük el ezt és a kutya nem szólt érte, pedig elég sűrűn járőröznek.

Szerintem le lehet nyugodni!

2018. máj. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Sakkozni és kártyázni is tilos, ha ezt ordítozva, harsogó zene mellett teszitek, mások pihenését zavarva.
2018. máj. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Igazából nem cikket láttam vagy bármi, hanem rokonomat külföldön megszorították érte rendesen, és gondoltam itt is lehet bármi ilyenféle dolog. De jobb biztosra menni. Viszont aki válaszolt, az adja a címét kap egy kis kostólót belőle! :D Sziasztok!
2018. máj. 30. 22:03
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!