Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mikor lesz vége már ennek az...

Mikor lesz vége már ennek az őrült gendernek és feminizmusnak?

Figyelt kérdés

Svédeknél már betiltották az állvapisilést férfiaknak, illetve azért tüntetnek hogy legyen elfogadott az állatokkal való szexuális kapcsolat létesítése. Dánoknál az óvodákban a fiúknak egy évig lány ruhában kell járniuk, lányoknak pedig fiú ruhában.

Ez már több mint beteges. Miért nem tesz ez ellen már valaki valamit?



2018. máj. 26. 19:39
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
57%
LOL. Először egy akadémikus hiteles mivoltát kérdőjelezed meg, aztán az enyémet, mert nem egyezik a véleményünk?:D Te, aki el se olvasod a belinkelt cikkeket, de véleményt nyilvánítasz?:DD Istenem, de szánalmas...
2018. máj. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
35%

Velem vitatkoztál tegnap. A #30 válasz nem én vagyok, hanem egy másik 70%-os. És bármikor megkérdőjelezek egy akadémikust, ha hülyeségeket beszél. Főleg hogy nyilvánvalóan politikai indíttatásból beszél politikáról.

[link]

^EZ az, amiben nem kérdőjelezem meg. Nem a politikai magánvéleménye.

2018. máj. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
De nem igazán vágyom most folytatni, csak jeleztem, hogy a #30-as az egy másik ember.
2018. máj. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
64%
Én vagyok a 30-as. És szerintem ez egy troll kérdés. Vagy pedig a forrás származik kamuhíroldalról.
2018. máj. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
# 6 Sacc/kb 2010-ig így is lehetett.
2018. máj. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

# 12

Hát lássuk azokat a forrásokat!


- 1.: "the Egalia pre-school", "At Egalia boys are free to dress up and to play with dolls"

- 2.: "But some schools in Sweden", "These two preschools in Sweden -- Nicolaigarden and Egalia"


- 3.: "Bosses may have to reconsider", "Parents at Shelley College, Huddersfield, were told that instead of separate male and female lavatories, pupils will use a communal unisex toilet area containing cubicles."


- 4.: "More than 800 children in England – some as young as ten – are being given controversial drugs to help them change gender."


- 5.: Első ránézésre köze nincs a kérdéshez.



Akkor lássuk csak a Kérdező állításait:

"Dánoknál az óvodákban a fiúknak egy évig lány ruhában kell járniuk, lányoknak pedig fiú ruhában."

- Forrás 1 és 2: SVÉDEKNÉL, 2db(!!!) óvodában. Emiről a szülők is tudnak. Nyilván az viszi oda a gyerekét, aki így is akarja.


"Svédeknél már betiltották az állvapisilést férfiaknak"

- Forrás 3: Egy (!!!) ANGOL egyetemen eltörölték a férfi-női külön mosdókat, és egy ügyvéd szerinte ennek kéne a normának lennie.


- Forrás 4: ANGOL gyerekek...


Szóval, hogy is van ez? Továbbra is várnám a KÉRDÉSBEN SZEREPLŐ állítások forrásait. Mert az eddigiek tükrében ez csak a # 2-es válaszomat támasztotta alá.

2018. máj. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!