Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mikor lesz vége már ennek az...

Mikor lesz vége már ennek az őrült gendernek és feminizmusnak?

Figyelt kérdés

Svédeknél már betiltották az állvapisilést férfiaknak, illetve azért tüntetnek hogy legyen elfogadott az állatokkal való szexuális kapcsolat létesítése. Dánoknál az óvodákban a fiúknak egy évig lány ruhában kell járniuk, lányoknak pedig fiú ruhában.

Ez már több mint beteges. Miért nem tesz ez ellen már valaki valamit?



2018. máj. 26. 19:39
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
60%

Na pontosan erről beszélek #9. A cikkben hivatkozott LUF egy aprócska szervezet. Facebookon 374 ember követi őket. A posztjaikra átlagosan 1-3 like érkezik:

[link]

És akkor valaki fogja magát, és erre ráhúzza, hogy "a liberálisok" ezt akarják. És ez nem véletlen, hanem egy tudatos félrevezető kampány. Újra és újra és újra és újra és újra látom ugyanezt ismétlődni. Kikeresnek a végtelen internetről egy-két hülyét és azt eladják úgy, mintha valami jelentős dolog lenne. Erre aztán általában ráhúznak valami elnyomás->forradalom narratívát. És olyan sikeres, hogy a kérdező meg hasonló emberek elhiszik, hogy ezek a csúnya feministák milyen veszélyesek, és természetesen a szektavezér majd megvéd. Na EZ a több mint beteges.

2018. máj. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
2018. máj. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
70%
Véleményem szerint a fenti cikkekben olvasható jelenségek a betegesek.
2018. máj. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
51%

Most szerinted komolyan,van,aki ellenőrzi,hogy te állva pisilsz-e?


Közhelyen szerintem nők sem ülnek rá a wc-re.

Otthon pedig sokkal higiénikusabb,ha mindenki ráül,és kényelmesebb is.


Az ellenkező nemű ruhában járásról nem tudom hol hallottál,biztosan valami kacsa.Olyan oldalon,ahol a leghülyébb emberek benyalnak mindent.


Az állatokkal való közösülés is abszurd.Attól,hogy van pár hibbant ember,még nem lesz legális.

2018. máj. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
67%

#12

Na igen, pontosan erről beszélek. A 10000 azaz TÍZEZER svéd óvodából van 2, azaz kettő darab, ahol igyekeznek elkerülni a korai nemi sztereotípiákat. Ez a borzalmas disztópia abban merül ki, hogy összekeverik a fiús és lányos játékokat, elősegítik a fiú-lány együtt játszást, nem sztereotipizáló meséket választanak és egy semleges névmást használnak (ahogy pl. a magyar óvodák is). És ha a szülőnek ez nem tetszik, akkor elviheti a 10000 másik oviba a gyereket.

Innen vettem a tízezres számot:

[link]

Mi az, ami ebből átjön? Az, hogy ezek az aberráltak mindenhol női ruhába öltöztetik az óvodás fiúkat. Aminek ugyan semmi köze a valósághoz, de hát az kit érdekel. Minden kis ügy azonnal hatalmas ügy és minden kis változtatás azonnal drasztikus és szélsőséges. És pár apró változtatással egy átalakított mese gyűjteményből nemzetközi pedo-cross-dressing orgia lesz. De Orbán majd jól megvéd, ha hagyod hogy még ezer milliárdot lopjon.

2018. máj. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
45%

Ó, szent együgyűség... Sorold már fel a nem semleges magyar névmásokat, amiket elkerülnek a magyar óvodákban.:D

Amúgy hol írta bárki, hogy MINDEN svéd óvoda ilyen? Mindenesetre 2011-ben még csak egy volt, a tavalyi cikk kettőről ír. Csak idő és hülyeség kérdése, mikor vezetik be kötelezően, hogy a kisfiúkat nem nevezzük kisfiúnak...Látom, afölött nagyvonalúan elsiklottál, hogy több száz gyereket az idióta szüleik hormonkezelésnek vettetnek alá. Elképesztő, hová korcsosul még az emberiség.

2018. máj. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
62%

Na ez az, hogy magyarban nincsenek külön névmások a nemekre. És a magyar gyerekek is egész jól szoktak sikerülni. Azt még fel tudom fogni, hogy egy angol szerint a semleges névmás használata az rossz, de hogy egy magyar szerint? Az meg, hogy már KETTŐ óvoda ilyen a TÍZEZERBŐL, nem tudom hogy neked hogy meggyőző. Nekem mindenesetre sehogy.


Igazság szerint megnyitottam az első két cikket, és mindkettő ugyanaz volt pepitában. Úgyhogy nem mentem tovább. De nem is nagyon akarok beletúrni a fiatal transzneműség ügyébe. Mert egyáltalán nem értek hozzá. Aki ténylegesen transznemű és nem hagyják megváltoztatni a nemét, annak ez teljesen tönkreteszi az életét. Márpedig a nem változtatás fiatalon a legjobb. Míg aki esetleg nem transznemű, és belemegy egy ilyenbe, annak szintén tönkreteszi az életét. Itt alaposan meg kell fontolni a dolgot, és elképzelésem sincs a jelenlegi szabályokról, vagy pl. arról, hogy a kezelés mennyire végleges és milyen feltételei vannak és milyenek az eredmények. Biztosan vannak statisztikák arról, hogy a fiatalon a kezelésen átesettekkel aztán mi a helyzet.

2018. máj. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
50%

Prof. dr. Bagdy Emőke:


"A harmadik életév is krízisállapotot hoz magával, ekkor ismerjük fel önmagunkat. Ezt hívják szociális születésnek. Elemi szinten fogalmazódnak meg kérdések: én fiú vagyok, ő pedig lány, hogy is van ez? Ráeszmélünk a nemi különbözőségre. A szülői feladat, hogy ekkor ráerősítsünk a nemi vonásokra. A gender-identitás körüli őrület, ami kavarog a világban, különösen megkívánja, hogy szülőként legyünk egyértelműek. Ha fiúnak születtél, neveljünk téged fiúnak, mert benne van a génjeidben, más az agyműködésed, a hormonszinted, más ember vagy, mint egy lány.


– Ön szerint tehát nem helyes, ha engedjük a gyereknek, hogy saját maga döntse el, milyen legyen az identitása?

– Az esélyegyenlőség rosszul értelmezett formája következtében Európa-szerte van egy jelenség, amit én őrületnek merek nevezni. Természetellenes, hogy hagyjuk a gyerekre, hogy eldöntse, fiú-e vagy lány. Kijelentem, és felelősséget vállalok érte, hogy három-öt éves korunkban mi nem tudunk eldönteni semmit. Tízéves korunkig van önismereti zárlatunk, azt sem tudjuk, kik vagyunk. Az apa, az anya, a tanítók mondják meg, kik vagyunk, és azt a mintát vesszük fel, ezt építjük be az identitásunkba. Ezen felül három-öt éves korban történik meg az, amit a pszichológia identifikációnak nevez, önkéntelen azonosulás a saját nemünkhöz tartozó szülővel.

...

Az, hogy fiúnak vagy lánynak születünk, a genetikai XX és XY differenciából következik. Már a méhen belüli fejlődésben minden biológiailag programozott ütemben zajlik, erre a különbségre épülnek a pszichológia törvényei is. Hiába akar valaki nemet váltani, a biológia akkor is meghatározó marad: a nő az nő, a férfi az férfi marad. Ami ettől eltér, az természetellenes, és ezt a tudomány törvényeivel, a természet parancsaival tudom alátámasztani.

...

Sajnos konzumkultúrában élünk, valamit megveszünk, használjuk és eldobjuk: minden ezt a szemléletet sugallja. Ez pedig átcsúszott az emberi kapcsolatok világába is. A mai huszonéves fiatalok egynegyede eleve nem is akar gyereket, ami a nőknél azért tragédia, mert az ő ösztönfejlődésükben a gyerek utáni vágy olyan program, ami úgy bontakozik ki, hogy betöltse eleve elrendelését. Mint a kulcs a zárat, úgy nyitja ki a biológiai programot a szocializáció, amit magunkkal hozunk. Az anyukákat ezért is ösztönzöm arra, hogy a fiúkat öltöztessék fiúnak, a lányt lánynak, nem kell összekeverni az öltözékeket sem. 3-5 éves korunkban épül belénk ez a „kulcsinger”. Az ember életében a legelső döntés, hogy lány vagyok, te meg fiú vagy, és kész. Ekkor dől el a későbbi sorsunk.

...

Ebben a nagyon érdekesen alakuló világban az esélyegyenlőség szellemében nagyon messzire jutottunk a hagyományos férfi- és női szerepektől, súlyos határsértéseket követtünk el. Olyan biológiailag megalapozott dolgokra mondunk nemet, amelyek automatikusan, reflexesen kifejlődtek férfiban és nőben, mert mindenek fölé helyezzük a gendert, a társadalmi nemet azzal, hogy majd mi eldöntjük, hogy melyik nemhez tartozunk, és tesszük mindezt azért, mert ezt is az emberi szabadságjoghoz tartozónak véljük."

2018. máj. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
33%

"Na ez az, hogy magyarban nincsenek külön névmások a nemekre. És a magyar gyerekek is egész jól szoktak sikerülni."


Ezekben az óvodákban nemcsak a névmásokkal operálnak, mindenesetre egy olyan kultúrában, ahol a nyelvi struktúra névmások szintjén is különbséget tesz a nemek között, ez is súlyos beavatkozás.

Amihez nem értesz, és még a fáradságot sem veszed rá, hogy a témáról szóló cikket elolvasd, arról ne nyilatkozz, fölösleges.

2018. máj. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
54%
A te hozzáértésed mondjuk kimerül abban, hogy egy olyan embert idézel, aki el se ismeri a transzneműség tényét. Én legalább tudom, hogy mit nem tudok.
2018. máj. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!