Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mikor lesz vége már ennek az...

Mikor lesz vége már ennek az őrült gendernek és feminizmusnak?

Figyelt kérdés

Svédeknél már betiltották az állvapisilést férfiaknak, illetve azért tüntetnek hogy legyen elfogadott az állatokkal való szexuális kapcsolat létesítése. Dánoknál az óvodákban a fiúknak egy évig lány ruhában kell járniuk, lányoknak pedig fiú ruhában.

Ez már több mint beteges. Miért nem tesz ez ellen már valaki valamit?



2018. máj. 26. 19:39
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
70%
Ugyan 2 éve voltam Svédországban, de egész biztosan pisiltem állva. Valamivel alátámasztanád az állításaidat?
2018. máj. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
64%

Ezekről van bármi hiteles forrásod is?

Vagy valami blog átvette egy blogtól ami fordította egy blogról ami közölt 2-3 facebook-bejegyzést? :D

2018. máj. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ez hülyeség. De ha ez tényleg így van, le tudnád írni hogy a jelenlegi életedet ez miért zavarja vagy hogyan befolyásolja?
2018. máj. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
64%
Ennyi marhaságot összehordani :D
2018. máj. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
88%
Én is hallottam a pletykát, hogy a svédeknél már nincs külön női és férfi wc. Aztán egyszer arra sodort a szél és rájöttem, hogy ebből semmi sem igaz. Majd állva pisáltam a pisoarba...
2018. máj. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
72%
És akkor azt mondják, hogy a Fideszre az értelmiség szavaz...
2018. máj. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
49%
Majd akkor lesz vége, ha a muszlimok megszállják Európát, és visszatér a 7. századi értékrend. Köszönhetően a balliberális feministáknak akik többre tartanak egy 7. századi értékrendű karddal hadonászó arab menekültet, mint egy 20. századi értékrendű pálinkát ivó, autót és villanyt szerelő magyar férfit.
2018. máj. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
53%

*7

Nem is gondoltam volna, hogy a 20. század értékrendjéhez a pálinkaivászat és a szerelés tartozik. Hiába, minden nap lehet valami újat tanulni :)

2018. máj. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
46%

Azért ez sem normális, de ha szerintetek igen, akkor vegyétek úgy, hogy meg sem szólaltam:

[link]

2018. máj. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
45%
Amit leírsz, annak sose lesz vége, mert kezdete se volt soha. Ez a röhejes anti-feminista mozgalom leginkább arra támaszkodik, hogy felmennek a nagy szekta vezérek twitterre meg tumblr-re, és keresnek valami retardált 10 évest, aki 2004-ben mondott valami hülyeséget. Aztán ezt felnagyítják, és eladják a szekta tagoknak, hogy vigyázz, mert jönnek érted a gonosz feministák, búúúúúúú!
2018. máj. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!