Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Facebook-on egyes oldalakon...

Facebook-on egyes oldalakon van értékelési rész, oda bármit írhatok, akár rágalmazhatom is őket?

Figyelt kérdés
Szóval néhány facebook oldalon be van kapcsolva egy funkció, ahol lehet csillaggal lehet őket értékelni, és az értékelés írással is ki lehet egészíteni. Ide írhatok olyat lehetséges következmények nélkül, hogy "hazug tolvajok"?
2018. máj. 17. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Rágalmazni nem rágalmazhatod őket és senkit sem, mert az bűncselekmény és ha nem tudod bizonyítani, alaposan megütheted a bokád!

Kritikát gyakorolhatsz a tevékenységükkel kapcsolatban, de annak is megvan a kulturált módja, mert az ellenkezője csak téged minősít.

2018. máj. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy ha azt írom "hazug tolvaj vagy", akkor az rágalmazás, viszont "szerintem egy hazug tolvaj vagy", akkor az vélemény nyilvánítás.
2018. máj. 17. 16:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez esetben is bizonyítanod kell.

Olvasgass róla:

[link]

2018. máj. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elolvastam, de nem nagyon értem :D

Én ugyanis nem egy konkrét embert, hanem egy oldalt szeretnék véleményezni!

2018. máj. 17. 16:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Írd le mit tettek veled amiért így gondolod. Ebből mindenki le tudja vonni a következtetést maga...
2018. máj. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!