Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lakcímkijelentő nyomtatványt...

Lakcímkijelentő nyomtatványt hol kell kérnem? (Megyeszékhely)

Figyelt kérdés

Az ex-em nem hajlandó kijelentkezni a lakásomból, ide jönnek azok az ajánlott levelei, amiket csak személyesen vehetne át. Nem tudom, jelenleg hol tartózkodik, de szeretném kijelenteni, ha már ő nem hajlandó rá. Kocsija törzskönyve is ide jött. Átvettem, de most újra kaptam egy hasonló levelet. Kezdek besokallni.

Fő kérdésem, hová menjek?


2018. máj. 2. 13:36
 1/4 A kérdező kommentje:

Akkor kiegészítésként még annyi: Győr.


Azért teszem fel itt a kérdést, mert annyi hivatal van elszórva a városban, hogy fogalmam sincs.

Ami eléggé vicces, hogy folyamatosan változtatják, mit, hol, mikor, meddig.

Anyum 73 éves, a Közgyógyigazolványát pl. a Munkaügyi központban.

2018. máj. 2. 13:49
 2/4 anonim ***** válasza:
Gugliba beütöd, hogy okmányiroda, és ott.
2018. máj. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

bocs, rosszul olvastam a kérdést.

A legegyszerűbb, ha szólsz neki, 3 napig örzöd a kacatot, utána megy a kukába. Ja, és nem szólsz neki, hogy jött-e valami, ha kíváncsi, érdeklődjön ő. Az ajánlottat meg nem kell átvenni. Meg fogja unni nagyon hamar, ha a kocsi törzskönyvét 3-szor kell intéznie.

2018. máj. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Semmi baj, köszi, hogy írtál.


Hátha akad itt győri, aki ezeket a változásokat nyomon követi, vagy épp ilyen dolga akadt. Nem szeretnék felesleges köröket futni, mert jelenleg nem tehetem.

2018. máj. 2. 14:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!